Pridať komentár

Príspevok, na ktorý odpovedáte

RE: Ako sa stat nezamestnanym? (zn. lacno) 15.08.2017 | 07:26
WlaSaTy   Návštevník

Takých ublížených človekov je plná krajina. Ak bol (čo je môj súkromný viac ako odhad) agresívny, tak môže byť rád že mu dali len účtenku a nevydali podnet kvôli útoku na verejne činnú osobu kam IMO zaradili aj záchrankárov (vrátane ambulantných, nielen pojazdných). A ten ústavný súd by som si pozrel. Asi by ho už na prvom kole okresného poslali do pr.. že či si tú účtenku nechcel dať preplatiť u svojej zdravotnej poisťovne. A to po zaplatení kolkov. Jeho chyba. ZP mu už exekútorov sponzorovať nebude.

Možnosť že sa dostavil na záchranku ktorá nemá zmluvu s ZP vylučujem. A tak isto vylučujem že sa v danom dome zdravia minuli kvóty od špecifickej ZP. Tie kvóty sa neaplikujú na akútne prípady ľudí v produkčnom veku. Ale nevylučujem ani že to bol výpek čo bol on alebo jeho zamestnávateľ vedený u jeho ZP, a exekútor mu znásobil nielen tú nohu, ale aj nedoplatky.

PS: Je to škoda rozoberať. On si bude furt tvrdiť niečo o diskriminácii legálne intoxikovaných pracujúcich a sponzorovaní zákonom chránených ľudí. Pričom pravdu nepovie. O tom sa nemá zmysel baviť. Pri krčmových rečiach je rečník buď riaditeľ zemegule, alebo diskriminovaný najväčší sponzor rozpočtu SR. Nič medzi tým neexistuje.

1 + 9 plus tisíc (číslom)

Maximálna veľkosť je: 2,0 MB