Pridať komentár

Príspevok, na ktorý odpovedáte

RE: Nie je úplne jednoduché robiť pre komunitu, aby človek niekedy nešlápol vedľa 09.12.2018 | 16:05
Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

Každý článok niečo prinesie. Napríklad aj ten posledný priniesol zaujímavú diskusiu. Možno sa to niekomu nezdá, ale rozobrali sa tam dnešné techniky sieťovania. Osobne si myslím, že hocijaký nerd si to ostatné už doštuduje.

Slováci majú problém s tým, že ak niekde padne tvrdšie slovo, hneď sa končí a podobne, prípadne sa to musí oplatiť. Skôr by som povedal poďme to rozobrať a díky, že si ma zjebal aby som sa niečo nové naučil, toto platí všade okrem Slovenska. Už aj od Moravy ďalej.

Stack Overflow sa snaží nájsť nejaký kompromis aby sa časom odborníci stali správcami ... Ono to tiež úplne nefunguje, pretože sa mi nestalo raz, že najlepšie riešenie je to úplne najhoršie hodnotené. Osobné urážky sa hneď mažú a získanie nejakých práv na adminovanie si získaš za pár dní. Dokážeš potom upravovať, mazať prakticky všetko. Samozrejme keby si to zneužil, išli by ti body dole. Nie je to ideálne, ale proste to tak nejak funguje.

U nás je zas fylozofia, čo najmenšieho zasahovania do diskusie. Aby si každý mohol urobiť na niekoho názor ako tu vystupuje. Je pravda, že to tu niekoľko ľudí zabalilo, ale moje odporúčanie pre každého je byť silný :) Rovnako ako preskakujem reklamu, tak tu preskakujem urážky. Zareagujem väčšinou len ak sa uráža niekto druhý a mám pocit, že to za to stojí.

Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
6 + 8 plus tisíc (číslom)

Maximálna veľkosť je: 2,0 MB