Pridať komentár

Príspevok, na ktorý odpovedáte

RE: Nie je úplne jednoduché robiť pre komunitu, aby človek niekedy nešlápol vedľa 10.12.2018 | 12:27
Avatar janek-m Linux Mint 19.1 Cinnamon  Používateľ

Nechcel som sa do tejto „plodnej“ diskusie zapájať, ale.... Nehnevaj sa Andrej, ale aj si si prečítal po sebe, čo si napísal? „A ked niekto napise blog alebo clanok a niekto (hocikto, ci ja alebo vlasos ci samalama...) mu napise bludy alebo nejaku kritiku aj ked by na prvy pohlad nebola konstruktivna tak si z toho nema brat iba to zle ale poucit sa.“

To akože vážne??? Čo by si mal taký autor nejakého článku ako ponaučenie zobrať z bludov alebo z nekonštruktívnej kritiky??? Určite nič, čo by ho posunulo ďalej. Ale čo môžem napísať s istotou, už žiadny ďalší článok nenapíše.

„….nech si urobi kazdy obraz a hlavne ked takto zacne tak sa aspon rozprudi diskusia tak ako sa to stalo pri redhawkovi.“

Toto akože bola diskusia?? Diskusia: výmena názorov medzi ľuďmi na nejakú tému, ktorá má obyčajne za cieľ vyjasniť alebo vyriešiť nejaký problém. Čo som si tam prečítal, tak by som to mohol prirovnať so spojeniami: zosmiešňovanie, dehonestovanie, urážanie. Je to teda v poriadku?? Je samozrejmé, že na nejakú vec nemusíme mať rovnaký názor, ale to nie je dôvod niekoho urážať, vysmievať sa mu a spochybňovať jeho odbornosť.

„...A za tu diskusiu som ja napr. rad.“

K tomu už niet čo dodať a tak aj potom vyzerá úroveň fóra. Čo si ale pomyslí návštevník, ktorý sem zablúdi po prvý krát a prečíta si tento štýl komunikácie..... Tak a majte chuť tvoriť a zverejňovať. Veď ak vám niekto napíše do komentu, že ste vôl, ktorý ničomu nerozumie, že píšete k*****y a že by ste mali radšej zobrať do rúk lopatu, tak je to vlastne v poriadku a mali by ste si z toho zobrať ponaučenie.

Redhawk má na konte veľa pekných a zrozumiteľných článkov hlavne na Linux Mint portále a každý, kto napísal čo len jeden článok vie, koľko je za tým práce. Nuž a čo sa rozbehlo pod jeho článkom tu, s tým isto nerátal a že reagoval tak ako reagoval, sa nikto nemôže čudovať.

9 - 3 plus tisíc (číslom)

Maximálna veľkosť je: 2,0 MB