Pridať komentár

Príspevok, na ktorý odpovedáte

RE: Počítačový systém : Nechcel som do toho ísť, ale Vxmery ma k tomu vyzval tak poďme ... 19.06.2019 | 18:58
Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
 1. Robíš chybu, Bystroushaakové blogy sú dlhé a v poslednej dobe aj jediné ktoré u mňa majú 10/10. Poznám málo hackerov ktorí dokážu aj dobre písať, mno a ešte menej je ich na Československej scéne. Práve rozdiel štrukturovaných dát a blobov, je najväčší rozdiel o čom ten systém/jazyk má byť.
 2. Toto by bolo asi do nekonečna, proste ja to nechcem, ty tvrdíš že je to OK, neberiem ti tvoj názor.
 3. Mojou náplňou práce je, aby veci fungovali. Nie nemusím v práci na niečom muklovať, takže mám dosť času na to aby som problém debugoval.

  Na deskotope, tam mám zas čas na hranie sa so skriptami takže na init ani nešiahnem, proste si to narvem do .icewm/startup a spúšťa sa mi čo chcem a keď to padne tak to vidím, že to padlo.

  Je fakt, že nerobím ani také zložité konštrukcie na serveroch ako si tu kedysi sťažoval Mirec, takže kopec tých problémov nevidím.

  Samozrejme nemám rád vyhlásenia typu, mne sa to nestalo, tak to nemôže existovať. Proste len píšem svoje skúsenosti a názor na svet.
 4. Čo ma dnes potešilo, že zrejme budem zas chodievať do Budapešti, tak servery traste sa. (Hoci len po asi troj týždňovej odmlke, ale chýbali mi tí ľudia)
 5. A ešte jedna vec, čo ma vytáča, v embedded zariadeniach nám beží systemd a tam to funguje úplne zle. Keď teraz o tom píšem, tak pri najbližšej návšteve Budapešti to skúsim konzultovať s výrobcom. Pretože na plošáčiku menšom než dlaň beží úplné hovno a to si tie služby radšej naskriptujem.
Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
63 / 9 plus tisíc (číslom)

Maximálna veľkosť je: 2,0 MB