Pridať komentár

Príspevok, na ktorý odpovedáte

RE: pomalost schvalovania spraviciek 09.11.2019 | 01:22
debian+   Návštevník
Toto by som vypichol. Zhodou okolností sa kľudne môže stať, že si žiadny admin správičku alebo čokoľvek iné nevšimne. Jeden sa proste venuje rodine, iný je chorý atď. A keď sa dobrovoľne prihlásim s cieľom urobiť niečo užitočné, prečítam si sťažnosť od neregistrovaného užívateľa? V prvej fáze sa usmejem, v druhej ma to nasere.

Ano, mna nastve ked mam pristup a moct si dovolit byt skoro kedykolvek ked si zachcem. A ak sa velmi cloveku chce, tak sa to da zariadit (to chcete povedat ze z 5 ludia nie je z nich nik aspon raz za 3 hodiny na internete). A cakat na to 24 hodiny nie je ziadna vyhra.

A z druhej strany - dostanem pochvalu napr. od debian+ keď strávim pol dňa čistením spamu nejakého psychopata, ktorý sa odbavuje tým, že iným na portále LOS škodí?

Skus napisat plog. Co sa deje pod kapotou. Cize sa tym ktory nemaju skusenosti s niecim takym. Bo si nezainteresovany a neskuseny clovek mysli, ze je malina.

A ešte niečo - keď máš debian+ toľko času na vypisovanie príspevkov to diskusie, venuj viac času kvalitnejšej príprave správičiek. Ani slovo o tom, že sa jedná o IoT napríklad. Takže ak máš čas a chuť prispevať, rob to kvalitne a bez nárokov. To bude fajn.

To zalezi uhol pohladu. Kedze som daval spravicky na SK/CZ zdroje, nemal som zaujem podrobne informovat, kedze doticnemu to problem neurobi a v texte to je lahko sa k tomu dostane. Koho to zaujme, sam si precita. Nie je my zaujem niekomu nalievat vedomosti, ak je to v CZ a SK. Sice ma napadnut mohlo, ze tam niekto ocakava Microsoft Windows v Linuxovom podani, tak moze sklamat. Mna to nenapadlo.

1 + 5 plus tisíc (číslom)

Maximálna veľkosť je: 2,0 MB