modem

Sekcia: Ostatné 12.05.2005 | 17:36
Lukas   Návštevník
Vazeny neviem rozbehat modem. Ani mi ho nevidi. Je nejaky sposob ako to rozchodit? Dik za odpoved
    • Re: modem 12.05.2005 | 12:52
      peter golis   Návštevník
      ja som si kupil v obchodnom dome (IKEA) krystalo9vu gulu a funguje bez problemov. co je to za modem (vyrobca/typ)? aku linku dany modem pouziva (telefon/dsl/gprs/edge/...) kam sa pripaja (usb/pci/com/lpt/irda/network/...)? ako ho identifikuje linux (dmesg alebo /var/log/messagess)? akosi som nepochopil otazku. co to nefunguje?
    • Re: modem 12.05.2005 | 12:52
      The Fox   Návštevník
      To nás všetkých mrzí. Skús otvoriť case počítača, možno ho zbadá. Nejaký spôsob možno bude existovať. A nemáš za čo. Prepáč, že som ťa takto odbil, ale z tebou poskytnutých informácií ti naozaj nikto nedokáže pomôcť. Takže tu poskytni nejaké užitočné informácie: chipset modemu, výpis lspci, čo si už skúšal, ...
      • Re: Re: modem 12.05.2005 | 13:49
        peter golis   Návštevník
        no, pokial je to usb modem, tak vypis lspci je zbytocny. vtedy sa da pouzit lsusb. a pokial je to adsl modem/router pripajany do sietovej karty, tak ... ale bez informacii sa nikto nic nedosvie
    • Re: modem 12.05.2005 | 16:57
      peter   Návštevník
      isiel by som na to takto : www.google.com tam treba dat typ mdemu, OS , driver a hladat riesenie
      • Re: Re: modem 12.05.2005 | 17:36
        peter golis   Návštevník
        ono je este mozne ze tam ten modem nie je. preto nevie jeho typ.