Ochrana osobných údajov

Súbory cookies

Súbory cookies na našej stránke slúžia na umožnenie prevádzky a správneho fungovania stránky. Niektoré z týchto súborov slúžia na umožnenie prihlásenia užívateľov, iné na ukladanie nastavení.

Identifikácia IP adries

IP adresu, z ktorej pristupujete na portál ukladáme pri akciách užívateľa v databázi redakčného systému a v logoch serveru. Údaje z logov serveru sú odstraňované automaticky, v pravidelných intervaloch.

Spracovávané údaje

Na portáli môžme spracovávať nasledovné údaje:

Údaje označené ako nepovinné si môže užívateľ kedykoľvek upravovať v správe svojho profilu. Údaje nie sú zaznamenávané inde, ako v databázi redakčného systému a tým pádom má na ich správu užívateľ úplný vplyv.

Tieto údaje sú spracovávané za účelom personalizácie systému a meraní návštevnosti portálu. Osoba, ktorá osobné údaje poskytla portálu so spracovávaním osobných údajov súhlasí.

Zdieľanie s tretími stranami

Za účelom merania a vyhodnocovania návštevnosti portálu je používaný nástroj tretej strany Google Analytics podľa nastavenia prehliadača návštevníka. Podľa týchto štatistík volíme nasledovné úpravy stránok a plnenie obsahom. V prípade, že so zdieľaním údajov vašich údajov do Google Analytics nesúhlasite, zakážte spúšťanie JavaScriptov tejto spoločnosti vo vašom prehliadači, alebo použite na to určený plugin do prehliadača.

Údaje užívateľov nie sú zo strany servera poskytované žiadnej tretej strane.

Ankety

Ankety konané v rámci portálu, konkrétne v rámci časti Anketa, sú anonymné a nezbierame ani neukladáme žiadne preferencie užívateľov v rámci tohto hlasovania.