Hardware v mdk10.1

Sekcia: Ostatné 13.05.2005 | 18:28
Peter   Návštevník
Chcel by som sa spýtať prečo keď zapnem tlačiareň, alebo usb klúč a na pozadí počúvam internet rádio, toto mi začne asi tak na 5 sekund sekať? Ďalej by som sa chcel spýtať prečo sa mi nedá spustiť harddrake. Už som ho mal raz spustený ale potom som ho zavrel. Pri opätovnom spustení sa síce zobrazili presípačky, ale to bolo tak asi všetko. A do tretice, prečo sa mi niektoré slová pri písaní tohto textu zobrazujú červenou farbou. Díky za odpovede.
    • Re: Hardware v mdk10.1 13.05.2005 | 17:40
      d   Návštevník
      teeda. tak sa mi zda, ze si do MDK babral a to poriadne (alebo si farboslepy :)) toto vsetko je tak vazne, ze ti odporucam preinstalovat system, je to kratsie ako opravovat co si pokazil....fakt
    • Re: Hardware v mdk10.1 13.05.2005 | 18:19
      anonym   Návštevník
      Jedine ti doporucujem spravit opravu systemu a to tak ze do cdrom vloz instal CD alebo co mas. Restartuj pocitac, nabehne ti to ako pri instalacii pokracuj k moznostiam aktualizacia a instalacia. Vyber aktualizacia a daj enter. Nechaj to prebehnut. Malo by to pomoct. Niekedy to pomoze.
    • Re: Hardware v mdk10.1 13.05.2005 | 18:28
      dusanp   Návštevník
      Aj mne sa to stalo a vyriesil som to takto. Prihlas sa aspon raz ako root(hned ako sa spusti dm(displai manazer) KDE ma cervene pozadie a na ploche nie su ikonky) ak nie tak to sprav.