OBJEDNAVKY CD Z LINUXos.sk

Sekcia: Ostatné 21.05.2005 | 18:28
juraj   Návštevník
ako je to s objednavkami z tohto serveru neviem sa dopatrat na telefonne cislo . Objednal som si tu cdčka a nič my zatial neprislo ak mate aj vy dajake skusenosti dajte sem nech viem načom som & DAKUJEM
    • Re: OBJEDNAVKY CD Z LINUXos.sk 17.05.2005 | 18:14
      maxl   Návštevník
      Objednal som si 12.05.2005 Fedora Core, prisla odpoved, v ktorej prislubili dodat CD do 1-14 dni, tak som tiez zvedavy, ci to stihnu v termine. Pokial sa dobre pamatam, tak jedno obdobie nestihali vybavovat objednavky, ci dokonca bol obchod docasne uzatvoreny a objednavky sa vtedy nevybavovali vobec.
    • Re: OBJEDNAVKY CD Z LINUXos.sk 17.05.2005 | 18:49
      Michal Dobšovič   Návštevník
      Dobry den, objednavky vybavujem ja osobne. Je tu vsak problem v tom, ze momentalne mam akademicky tyzden a nestiham vobec nic, okrem ucenia sa na maturity. Velmi ma to mrzi, objednavky budu vybavene ASAP. Dakujem za pochopenie.
      • Re: Re: OBJEDNAVKY CD Z LINUXos.sk 17.05.2005 | 19:40
        Avatar maxl Ubuntu 7.10  Používateľ
        Takze prajem, aby maturity prebehli hladko. Hadam to ten tyzden bez linux CD zvladneme ;-)
        Quis custodiet ipsos custodis?
      • Re: Re: OBJEDNAVKY CD Z LINUXos.sk 18.05.2005 | 21:10
        juraj   Návštevník
        CHCEM NA VAS KONTAKT PRIPADNE SA NA NIECOM DOHODNUT DAKUJEM A MATURAM HOLDNECH VYDU
        • Re: Re: Re: OBJEDNAVKY CD Z LINUXos.sk 19.05.2005 | 00:21
          Michal Dobsovic   Návštevník
          Mozte ma kontaktovat mailom misho@linuxos.sk. Dakujem za podporu na maturach.. akurat sa idem zblaznit zo slovenskej povojnovej dramy :D
    • Re: OBJEDNAVKY CD Z LINUXos.sk 19.05.2005 | 18:37
      StFU_   Návštevník
      i ja mam stejnej problem uz pred 14dni som si to obiednal a stale to doma nemam
    • Re: OBJEDNAVKY CD Z LINUXos.sk 21.05.2005 | 18:28
      Michal Dobsovic   Návštevník
      Komplet vsetky objednavky budem vybavovat od 1.6.... Cize predpokladam, ze vsetky objednavky by mali byt u adresatov do 14.6.2005... Vybavujem ich od najstarsej po najnovsie, cize ti co dlho cakaju, tak sa dockaju skor. Este raz sa ospravedlnujem, ale z objektivnych pricin nestiham skoro nic :) Pekny den