predaj kniziek

Sekcia: Ostatné 19.10.2007 | 13:12
Danoh   Návštevník
ahojte, len by ma zaujimalo, ze ako ste sa v eshope dopracovali k takym zaujimavym cenam knih. ze 2003 sk a pod. :)
    • Re: predaj kniziek 19.10.2007 | 13:19
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      je to prepocet cien od dodavatela podla kurzu + DPH atd. :)
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: predaj kniziek 19.10.2007 | 15:15
        Avatar Jaroslav Bernát BackTrack 3  Používateľ
        no zrejme mate zaujímavého dodavatela kedže sú takmer všetky odborné knižky v eng.
        ked nevieš, tak nefušuj
        • Re: predaj kniziek 19.10.2007 | 15:56
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          • Re: predaj kniziek 19.10.2007 | 17:53
            Avatar Jaroslav Bernát BackTrack 3  Používateľ
            luzer je pre začiatočníkov takže jasan :D
            ked nevieš, tak nefušuj
          • Re: predaj kniziek 19.10.2007 | 21:32
            Avatar Peter Rozum Arch Linux  Používateľ
            nuz to je sila... ze vobec nasiel tu konzolu... mat s tymto rozhladom 400sk/h... windows kubuntu och moje oci/usi...
            Everything is proceeding as I have foreseen.
            • Re: predaj kniziek 20.10.2007 | 00:40
              Avatar srigi   Používateľ
              Chalani neuverite, ale ten technik je moj sef. Kvaso je totiz moj kamos a ja pracujem v tej firme co zapaja na net klientov. Uz som chlapom vravel, ci by slo v praci nasadit Linux a OO.org (kvoli legalnosti - prosim nebonzujte). Poslali ma tam kde slnko nesvieti , ze s tym nevedia robit. Nastastie ja som usetreny servisovania a instalacii.
              • Re: predaj kniziek 20.10.2007 | 01:12
                Avatar Peter Rozum Arch Linux  Používateľ
                uf. to je pecka. 'ze s tym nevedia robit' to je argument.
                windows aj deformuje ludi. zotrocuje ich... klik sem klik tam. nemam slov. kym som fungoval len na windowse, myslel som si ze som skoro profik. realita je nastastie ina. teraz aspon nemusim skoncit ako tvoj sef :). co pozorujem, hlavne unas v skole mlade ucha, nevedia co rozpravaju... chalan ma doma nove pc s vistou a hraje sa na experta. aaaa. zije asi v inej realite... expert tam znamena, ze vie najst najzabavnejsie videa na youtube, online hry, vie zohnat warez, vie ako zobrazit skryte subory, pouzit antivirak na odstranenie virusov... kolko crapu a mytov je v oblasti pouzivania pc, operacnych systemov, softwaru... osobne sa nepovazujem za nejakeho naduzivatela, ale toto ma ubija
                Everything is proceeding as I have foreseen.
                • Re: predaj kniziek 20.10.2007 | 11:05
                  Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
                  Ja som si kedysi myslel, že som expert. Kým som nezačal programovať v delphi (asi pred týždňom). Odvtedy si myslím, že som debil ktorý nevie ani klikať. Dokonca mám také nutkanie rovno vyhodiť X a bežať bez toho ... Asi dopadnem ako BLEK s poruchou osobnosti ...
                  • Re: predaj kniziek 20.10.2007 | 11:09
                    Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                    blek? ten co pise na root.cz? haluzil napr do toho komixu "nove distro" :)
                    • Re: predaj kniziek 20.10.2007 | 11:49
                      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
                      Ak chceš vediť presne môžeš si pozrieť Rozhovor s BLEK. Mimochodom píše sa s veľkými písmenami, zásadne.
                      • Re: predaj kniziek 20.10.2007 | 11:57
                        Avatar srigi   Používateľ
                        Na Ladika 45 aj tak nikto nema. Vid diskusie k HW na cdr.cz
                        • Re: predaj kniziek 20.10.2007 | 12:51
                          Avatar srigi   Používateľ
                          Ak ho nepoznate, tak checknite tuto diskusiu. Dovolim si tvrdit, ze toto bol Ladikov peak.
                      • Re: predaj kniziek 20.10.2007 | 13:43
                        Meno   Návštevník
                        blek je iba blbecek co na seba rad upozornuje a osobne pochybujem ze vobec existuje... skor je to iba vymysel nejakeho blbecka co si rad z ludi robi prdel... ma uz zacina srat ze sa o nom vobec stale toci, keby si tie prispevky( KONECNE ) prestali ludia vsimat tak by bol pokoj... takto pri kazdom jednom komixe sa traposi o nejakej poruche osobnosti( ktoru IMHO v dnesnej dobe ma tak 80% ludi )...
                        • Re: predaj kniziek 20.10.2007 | 14:01
                          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                          80 percent? takze vacsina osobnosti ma poruchu osobnosti... no nadhera :)
                        • Re: predaj kniziek 20.10.2007 | 14:14
                          Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
                          No tak potom podľa môjho psychológa patrím medzi tých 20% ktorí nemajú poruchu osobnosti :/
                          • Re: predaj kniziek 20.10.2007 | 14:17
                            Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
                            Stastny to clovek :)
                            Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity