Voice modem!

Sekcia: Hardware a Drivery 06.11.2007 | 11:45
**********   Návštevník
Zdravím všetkých prítomných ma dotaz : mal už niekto skúsenosť s pripojením voice modemu pod Linuxom? Je to možne? podporuje Linux nejaké Voice modemy ak ano prosim hodte mi tu nejaký lin. Ďakujem
    • Re: Voice modem! 06.11.2007 | 22:41
      tatar   Návštevník
      lol co je to voice modem ? Skus popisat presne co to je za modem.
      • Re: Voice modem! 07.11.2007 | 13:21
        *******   Návštevník
        Jasne sry. v podstate presny typ neviem pretoze mi vyrobcovia este neboli ochotny odpisat ale ten modem proste funguje asi takto ze je don napojena tel. linka a dava hlasku volajucemu napr. vas hovor bude zaznamenany atd. Problem je len v tom ze soft na ten modem nepodporuje linux takze ak by niekto vedel alternativu tak super. :)
        • Re: Voice modem! 07.11.2007 | 21:51
          WlaSaTy   Návštevník
          ahoj,
          nejako sa ti zmenšuje počet hviezdičiek. nemenil si si heslo?

          inak k tomu modemu, zabudol si nám povedať ako sa pripája k počítaču a ako ho systém identifikoval. a podľa tvojho popisu sa jedná o (digitálny) odkazovač.

          PS.: kedysi sa vyrábali aj hrôzostrašnejšie vecičky, napríklad faxmodem veľký ako zápalková škatuľka ktorý mal v sebe internú pamäť na faxy a napájaný bol priamo z telefénnej linky. škoda že si nedal akúkoľvek informáciu..
    • Re: Voice modem! 06.11.2007 | 23:23
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      Niečo ako microcom desk porte voice? S tým som doma robil a dá sa normálne s ním dohovoriť cez AT príkazy.
      • Re: Voice modem! 07.11.2007 | 13:22
        **********   Návštevník
        Nj asi to bude nieco take vid vyssie popis co to roby