ako spojazdnit cerstvu distribuciu ubuntu -ako to robite vy?

Sekcia: Konfigurácia 28.11.2007 | 21:05
voxar   Návštevník
tak ja to robim takto...
1.nalozim si automatix2 ... kvoli repozitarom ,kodekom,fontom a tak... (www.getautomatix.com) aj ked mnohi nesuhlasia s automatixom ako takym.. ale pouzivam ho fakt minimalne (Wine,ubuntu restricted, w32codecs,mscorefonts,acrobat reader,msoffice xms translator)
2.dam envy (www.albertomilone.com) kvoli automatickemu procesu na rozxodenie grafiky nvidia a ati ...
3.stunenie systemu .. ale to je len bafka taka na vydusenie mojej P lll 800 do kondicky .. :-)
    • Re: ako spojazdnit cerstvu distribuciu ubuntu -ako to robite vy? 28.11.2007 | 21:14
      Avatar Tomáš Mihok Ubuntu 8.10  Používateľ
      jemne upravim repozitare a...

      sudo apt-get install nasm hugs joe mc vlc ubuntu-restricted-extras flashplugin-nonfree vsftpd wine netbeans5.5 eclipse w32codecs mplayer build-essentials apache2 php5 libapache2-mod-php5 mysql-server subversion emerlad opera deluge anjuta bluefish virtualbox wesnoth....

      uz nepamatam co tam este vsetko davam...

      plus este vmware-server, ten bez aptitude...

      potom este vo wine dreamweaver a counter-strike
      a to bude tak vsetko....
      Pičoch jest veľo, len nalivačoch malo!
    • Re: ako spojazdnit cerstvu distribuciu ubuntu -ako to robite vy? 28.11.2007 | 21:24
      voxar   Návštevník
      po instalacii-restart ... zaktualizovat ked ponukne updaty..
      po instalacii automatix2 -restart a zaktualizovat ked ponukne updaty
      nalozit envy (pozor na 4mx440) ...
    • Re: ako spojazdnit cerstvu distribuciu ubuntu -ako to robite vy? 29.11.2007 | 01:30
      Avatar samox86 arch, debian  Administrátor
      no ja osobne po nainstalovani prekopcim /home/user a tym to pre mna hasne :)

      +sudo apt-get install pidgin xmms firefox showfoto showimg xine mplayer ssh ktorrent wifi-radar krusader mc yakuake gkrellm wine nfs-common

      a casom ked zistim ze mi daco chyba tak aj to...
      lnx.sk - virtualne servery; Lnx@Lnx.sk