Problém pri inštalácií Mandrivy

Sekcia: Hardware a Drivery 05.12.2007 | 14:59
Avatar shopho   Používateľ
Ahojte,
kúpil som si nový notebook - HP Compaq 6720 a chcel som si nainštalovať Mandrivu 2007 Spring, ktorú mám aj na desktope, lenže po nabootovaní a zvolení Inštalácie Mandrivy má snahu spustiť inštaláciu, ale v tom mi vypíše, že nevie nájsť CD/DVD-ROMku, pritom dvd-čko normálne po štarte notebooku nabootuje.
Nechápem to.
Skúšal som dať aj acpi=off.
Keby mi niekto vedel poradiť v čom je problém, bol by som mui naozaj vďačný.
    • Re: Problém pri inštalácií Mandrivy 05.12.2007 | 15:50
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Nepozeral som sice, aky to ma chipset, ale kludne moze byt, ze 2007.1 nema prislusne ovladace. Skus radsej 2008.0, oproti 2007.1 sa o dost zlepsila (aj co sa tyka ovladacov). Ak nemas dost rychly net a si niekde z KE, tak ti ju mozem zadarmo napalit.
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
      • Re: Problém pri inštalácií Mandrivy 05.12.2007 | 16:54
        Avatar shopho   Používateľ
        Nie som z KE, som z BA. Dobre vyskúšam to stiahnuť. Ale myslíš že to je tým?
        Zatiaľ ďakujem.
        • Re: Problém pri inštalácií Mandrivy 05.12.2007 | 17:05
          Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
          Podla mna to bude tym.
          Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity