video

Sekcia: Ostatné 10.01.2008 | 19:36
Avatar Jaroslav Ubuntu 7.10  Používateľ
Chcem sa spytat nie co o video.Osobne mi ide vsetko pustit na dvd aj divix prehrava bez problemov a tiez MP3 len nechapem ked si otvorim stranku napriklad http://www.sme.sk/c/3671894/Klaus-nas-varuje-pred-eurom.html
je tam video ktore mi nejde spustit a zaroven ani hlas nic.nevypisuje chybu ani ze treba daco stiahnut vie niekto co by som mal s tym spravit?Dakujem vopred
    • Re: video 10.01.2008 | 19:38
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Ved to je flash ne?? To bude podla tvojho browseru. FF mi automaticky ponukla instalaciu flash playera
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: video 10.01.2008 | 19:46
        Avatar Jaroslav Ubuntu 7.10  Používateľ
        ja neviem mne to nic neponuka ani ten zasuvny modul nevidim ako mi to robilo po instalacii ubuntu ked som zapal prehliadac
        • Re: video 10.01.2008 | 19:57
          Avatar Jaroslav Ubuntu 7.10  Používateľ
          skusal som cez terminal nainstalovat flash player ale nenaslo ho.Dal som ho do googla nasiel stiahol a le zas neviem ako ho nainstalovat je tam po rozbaleni flash player instal ale ak na to kliknem otvori sa cela strana cisel a pismen
          • Re: video 10.01.2008 | 20:53
            Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
            Bolo to tu riešené už niekoľkokrát. Rozbaľ stiahnutý Flash do ~/.mozilla/plugins
            • Re: video 10.01.2008 | 20:55
              Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
              Za predpokladu ze pouziva firefox..
              There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
              • Re: video 10.01.2008 | 21:07
                Avatar Jaroslav Ubuntu 7.10  Používateľ
                Viem ze to bude vyzerat blbo ale firefix pouzivam ale kde najdem ~/.mozilla/plugins pozeral som to na disk ale nemozem to najst vo windows by som to nasiel v program files ale tu to nie je.
                • Re: video 10.01.2008 | 21:20
                  qw11   Návštevník
                  Je to skryti adresar v tvojom domovskom priecinku. Otvor si svoj domovsky priecinok chod na zobrazit a tam oznac zobrazit skryte subory. po tomto uvidis aj adresare zacinajuce bodkou ( .mozilla/plugins) ktore su inak skryte.
                • Re: video 10.01.2008 | 21:27
                  Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
                  Možno ho nemáš ešte vytvorený. Zadaj v Nautiluse CTRL+H a skontroluj priečinok .mozilla v tvojom domovskom priečinku, či obsahuje priečinok plugins. Ak ho neobsahuje, tak ho vytvor.
                  • Re: video 10.01.2008 | 22:13
                    Avatar Jaroslav Ubuntu 7.10  Používateľ
                    ja ani neviem ci mam ten nautilus dal som ho cez synaptic vyhladat a nasiel mi akesi subory celkovo 15 ale asi ich treba nainstalovat.
                    • Re: video 10.01.2008 | 22:16
                      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
                      Si ma teraz vážne pobavil, Nautilus je prehliadač súborov GNOME.
                      • Re: video 10.01.2008 | 22:25
                        Avatar Jaroslav Ubuntu 7.10  Používateľ
                        verim ze som ta pobavil ale fakt tomu nerozumiem.Kde ten prehladac najdem.dakujem
                        • Re: video 10.01.2008 | 22:32
                          Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
                          Takto sa nedostaneme nikam, ak chceš pridaj si môj Jabber, vyriešime to. Kontakt nájdeš v profile.
                          • Re: video 13.01.2008 | 11:12
                            Avatar Jaroslav Ubuntu 7.10  Používateľ
                            nemozem sa nakontaktovat Dumaru pisal som ti aj email aj do pidqin som si ta dal stale nic.Viemi niekto pomoct iny s tymto problemom.Ten adresar v mozzile nebol vytvoril som ho ale aj tak mi to nefunguje..Moje ICQ : 219691017.dakujem
                            • Re: video 13.01.2008 | 14:09
                              Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
                              Zaujímavé, pred chvíľou som si kontroloval maily a nič mi neprišlo, takisto nič na Jabber.
                              • Re: video 13.01.2008 | 16:12
                                Avatar Jaroslav Ubuntu 7.10  Používateľ
                                Servus Pavel.

                                Pisem ti email lebo ta stale nevidim na Pidgine kde som si Ta dal vyhladat.Potrebujem pomoc ohladne toho videa co si mi radil na fore.Ak mozes tak ma prosim ta kontaktuj.Dik
                                Toto som pisal do toho emailu vecer o 19.59 hod. islo to na adresu dumaru79@jabbim.sk

                                • Re: video 13.01.2008 | 16:29
                                  Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
                                  Pomýlil si si Jabber ID s mailom. Pozri lepšie môj profil. Inak pridal som si ťa na ICQ a žiadna odozva (404148272).
                                  • Re: video 13.01.2008 | 16:47
                                    Avatar Jaroslav Ubuntu 7.10  Používateľ
                                    pisal som ti ale uz si tam nebol mam ta tam aj ja ale neatorizovaneho skusal som ta autorizovat zatial to neslo.Pripoj sa pisal som ti .