Chcem prejsť na LInux

Sekcia: Ostatné 31.05.2005 | 03:30
Pedro   Návštevník
Chcel by som prejsť na Linux. Win mi stále padá teta explorer... Mám ale iba Pentium 166 a 32 MB RAM. Chcem to hlavne kvoli netu.... Poradte akú verziu a aký druh.
    • Re: Chcem prejsť na LInux 30.05.2005 | 19:28
      dawko   Návštevník
      Ak ti pada "len" explorer vo windowse skus si nainstalovat firefox, trosku pomalsie sa rozbieha, ale neskor uz fici v pohode
      • Re: Re: Chcem prejsť na LInux 30.05.2005 | 19:53
        puco   Návštevník
        A ked chcete aj tak prejst na ten Linux, tak tu prehladajte diskusiu, uz to tu bolo dost vela krat zodpovedane. Resp. pozrite na distrowatch.org kategoriu Old computers.
        • Re: Re: Re: Chcem prejsť na LInux 30.05.2005 | 20:07
          Pedro   Návštevník
          Keby sa mi chcelo hľadať na fóre tak sa tu asi nepýtam stačí povedať verziu na tu moju 166 raketu....
          • Re: Re: Re: Re: Chcem prejsť na LInux 30.05.2005 | 21:04
            transport   Návštevník
            no tak na takejto masinke asi len nejake distro, ktrore treba kompilovat, nakompilovat vlastne jadro, vyhadzat vsetko nepotrebne a potom to hadam pojde, takze neviem ako je narocne gentoo ale to by mozno slo, ale to kompilovanie, to chce aj trocha v tom vediet behat, takze to nebude len tak.
          • Re: Re: Re: Re: Chcem prejsť na LInux 30.05.2005 | 22:20
            puco   Návštevník
            Skus http://www.damnsmalllinux.org/ Ma to aj Live CD.
          • Re: Re: Re: Re: Chcem prejsť na LInux 31.05.2005 | 03:30
            Avatar juice Arch Linux  Používateľ
            Keby sa mi chcelo hľadať na fóre tak sa tu asi nepýtam stačí povedať verziu na tu moju 166 raketu.... a keby sa nám chcelo odpovedať 5 krát týždenne na tie isté stále dokola sa opakujúce otázky, tak by sme ti možno niečo poradili