aku bezdratovu klavesnicu a mys ?

Sekcia: Hardware a Drivery 20.01.2008 | 15:08
Avatar Mirrec ubuntu 8.10  Používateľ
caute :)

planujem si kupit bezdratovy set ( mys + klavesnica ), chcel by som sa spytat, ci by ste mi vedeli odporucit nejaku znacku, pripadne konkretny typ, ktory by mi isiel bez problemov na linuxe. ( momentalne mam linux mint 4.0 )

ak mate niekto nejake skusenosti s bezdratovou mysou, klavesnicou, pripadne so setom, napiste :)

dakujem
    • Re: aku bezdratovu klavesnicu a mys ? 20.01.2008 | 16:32
      init_daemon   Návštevník
      znacku Microsoft
      konkretne toto
      tiche skrolovanie, pohodlna do ruky, vydrz asi 3 mesiace...
      citlivost super
      tak ako pri kazdej mysi, zasunies a ides :-D
      • Re: aku bezdratovu klavesnicu a mys ? 20.01.2008 | 17:23
        Avatar Mirrec ubuntu 8.10  Používateľ
        no presne taka sa mi paci :)

        akurat ma tam strasi ta znacka :D nie je s tym ziadny problem na linuxe teda ?
        • Re: aku bezdratovu klavesnicu a mys ? 20.01.2008 | 18:24
          Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
          Ak to dodržuje dohodnuté štandardy, nemôže s tým byť problém ;) Inak bezdrôtovú myš a klávesnicu by som nechcel. Kto tam bude furt meniť baterky (najmä v myši, tie zvyknú žrať ako prasa)
          Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
          • Re: aku bezdratovu klavesnicu a mys ? 20.01.2008 | 18:57
            Avatar Mirrec ubuntu 8.10  Používateľ
            mne zase strasne vadia kable :)
            tie baterky nejako prezijem :)
            • Re: aku bezdratovu klavesnicu a mys ? 20.01.2008 | 19:03
              Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
              Preto mám klávesnicu a myš integrovanú spolu s monitorom a bedňou do jednej krabice ;)
              Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
              • Re: aku bezdratovu klavesnicu a mys ? 20.01.2008 | 19:09
                Avatar Peter Rozum Arch Linux  Používateľ
                myslis notebook?
                Everything is proceeding as I have foreseen.
              • Re: aku bezdratovu klavesnicu a mys ? 20.01.2008 | 19:19
                Avatar Mirrec ubuntu 8.10  Používateľ
                ja mam tiez notebook :)

                ale proste mys je mys :)

                napriek tomu musim povedat ze som maximalne spokojny aj s klavesnicou aj s touchpadom co ma HP na nx7300, ale na cs to proste nestaci :D
                • Re: aku bezdratovu klavesnicu a mys ? 20.01.2008 | 21:28
                  Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
                  Tak to hej. HP má perfektne vyriešenú ergonómiu klávesnice (neviem čím to je). Na ASUSe som chvíľu písal ale strach a hrôza. Možno je to len zvyk ale nie som si tým istý ;) Myš ani nepoužívam. Nechce sa mi ju furt pripájať. CS ani iné hry nehrávam, takže ju fakt nepotrebujem.
                  Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
          • Re: aku bezdratovu klavesnicu a mys ? 20.01.2008 | 19:08
            init_daemon   Návštevník
            mojej microsoft myske k notasu staci iba jedna bateria a to na 3 mesiace. Kazde 3 mesiace ju znova naplnim stavou, tak kde je problem ? :P 4 krat do roka ma nezabije.
          • Re: aku bezdratovu klavesnicu a mys ? 20.01.2008 | 21:25
            WlaSaTy   Návštevník
            :najmä v myši, tie zvyknú žrať ako prasa

            Mám opačné skúsenosti. Logitech - výdrž dva až tri mesiace na dve tuzkové, Microsoft - výdrž momentálne vyše týždňa (asi sa ešte neoživila NiMH tužková baterka) ale k nej je zasa nabíjací stojan. Na druhú stranu, nekupoval som lacný tovar. Išlo mi o veľkosť.
        • Re: aku bezdratovu klavesnicu a mys ? 20.01.2008 | 19:04
          init_daemon   Návštevník
          ziadny problem s behom pod linuxom nie je. Mna skor strasi znacka Genius , Trust ... a podobne :-D
      • Re: aku bezdratovu klavesnicu a mys ? 20.01.2008 | 19:07
        Avatar Peter Rozum Arch Linux  Používateľ
        mimochodom nejaku (bez)drotovu klavesnicu, ktora by nemala opismenkovane klavesy nepoznas? raz som nieco nasiel na nete, ale teraz to neviem najst...
        Everything is proceeding as I have foreseen.