ATI Radeon x2300

Sekcia: Hardware a Drivery 02.02.2008 | 12:45
Avatar jan svantner Ubuntu 7.10  Používateľ
Ahojte, mam graficku kartu ATI Radeon x2300, povolil som neslobodne ovladace, ale Beryl sa mi stale nijako nepodarilo rozbehat. Nevie niekto ako by sa to mohlo dat zriesit? dikes
root is GOD
    • Re: ATI Radeon x2300 02.02.2008 | 12:48
      Avatar jan svantner Ubuntu 7.10  Používateľ
      ..pardon Compiz-fusion... :)
      root is GOD
    • Re: ATI Radeon x2300 02.02.2008 | 12:50
      Avatar Murkobazko Fedora 12  Používateľ
      Ahoj Zmurko..
      mam presne takuto istu graficku kartu...teda presne aj ten isty problem ako ty:) Ake mas s nou skusenosti?

      Pridavam sa k prosbe o radu
      "It's More Fun To Compute" - Kraftwerk
      • Re: ATI Radeon x2300 02.02.2008 | 12:56
        Avatar jan svantner Ubuntu 7.10  Používateľ
        skusenosti. fnu. no kedze NTB bol robeny na vistu tak na nom aj grafika isla bez problemu. Pod XP kusok problem s driverom ale inac v poho. no a na Ubuntu sa to sprava dost divne. Neukazuje mi ani boot-logo a miesto toho je tam len cierna obrazovka a ked pride do desktopu, tak mi trosku haprovali filmy ale to som uz vyriesil... teraz este ten compiz nejako. :)
        root is GOD
      • Re: ATI Radeon x2300 02.02.2008 | 13:01
        Avatar jan svantner Ubuntu 7.10  Používateľ
        Pocuj ja nie som teraz priamo pri tom PC s Radeonkou, neskusal si nahodou tento navod? ATI + COMPIZ + fglrx. Ci to nahodou nepojde... ;) vyskusaj to pls. diki
        root is GOD
        • Re: ATI Radeon x2300 02.02.2008 | 13:22
          Avatar Murkobazko Fedora 12  Používateľ
          Prepac, ale aj ja teraz len "dovolenkujem" doma na vychodnom slovensku a notas som si nechal na zapada :(
          Urcite vyskusam ten navod, vdaka za radu...
          Inac presne ako vravis...Mam Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530 a ked som ho zapol vyskocila na mna potvora Vista. Ked som stlacil slavne Ctrl+Alt+Del a videl ze po starte mi to zerie 700MB z Ramky a ze ked tam strcim USB kluc tak s tym mal problem....nebolo co riesit, Vista sla svinskym krokom prec. Dal som tam XP ale mal som problemy z drivermi na grafiku...po case som to zvladol a teraz to v pohode bezi...
          Uz len vsetko co sa tyka grafiky rozchodit na Linuxe a budem spokojny..aspon zatial :))
          Maj pekny vikend
          "It's More Fun To Compute" - Kraftwerk
          • Re: ATI Radeon x2300 02.02.2008 | 17:34
            Avatar jan svantner Ubuntu 7.10  Používateľ
            Okej ... uz som to vyskusal a podla toho navodu to maka vyborne... ;) tak vela stastia a pekny vikend
            root is GOD
            • Re: ATI Radeon x2300 21.10.2009 | 22:35
              jerry   Návštevník
              zdravim aj ja mam tuto grafiku tento typ a po nainstalovani drivera mi vyhadzuje po nabehnuti OS ze Kwin nirkolko krat spadol a chybu nie je mozne odoslat. fglrx nefunguje respo vypisuje ze nainstaluj driver ktory tam je.stahoval som ho z oficialnej stranky ATI na grafiku HD2400 pretoze tu moju som nenasiel a poradili mi na tuto verziu.neviete mi poradit v tom kde je chyba?