USB na pc

Sekcia: Ostatné 02.02.2008 | 15:49
Avatar Jaroslav Ubuntu 7.10  Používateľ
Kupil som novy mobl LG KU 990 nainstaloval som ho cez wine nakolko to je len exe subor.Instalacia prebehla ale aj tak mi to nefunguje.Na ikonu ked kliknem snazi sa daco robit ale neotvori to.da sa to nejako spojazdnit?Dakujem
    • Re: USB na pc 02.02.2008 | 16:10
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Co to urobi ked pripojis mobil cez USB ku pc? nenabehne ti ziadna aplikacia? Mne to ide v pohode ( iny mobil, ina distribucia ) .. Taze tak :P Btw ak chces vedeit preco to nejde najlepsie je pozret sa co to vypisuje, teda do konzoly napis wine /cesta/ku/exe/program.exe a skopci sem co to napise
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: USB na pc 04.02.2008 | 12:29
      Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
      Ako pripájaš Mobil k PC? Riešenie že inštalovať exe-čkom do Linuxu ovládače, či obslužný program ktorý je pre Windows, mi príde riadne trápne.

      Nemá sa javiť prenos súborov z Mobilu pop pripojení do PC ako MassStorage?

      Osobne by som vyskúšal zapnúť konzolu,
      Mobil je odpojeny od PC.
      dmesg > vypis1
      prepoj telefon s PC
      dmesg > vypis2
      a potom
      diff vypis1 vypis2
      ktorý by si mohol pastnuť sem.

      Dakujem za spolupracu
      Close the Windows Open The Source
      • Re: USB na pc 06.02.2008 | 14:42
        Avatar Jaroslav Ubuntu 7.10  Používateľ
        naozaj je to trapne ale spravil som to cez wine.Vobec ma nenapadlo zeby to neslo skusim to pdla tvojej rady dam potom vediet
    • Re: USB na pc 04.02.2008 | 15:24
      Avatar Ladislav Michnovic SuSE  Používateľ
      A co presne si to cez wine nainstaloval? Mozno je to len windowsacky ovladac, takze pod Linuxom ti bude na dve veci...
      Co sa skryva pod tou ikonou, na ktoru klikas?
      Only man who sells empty boxes is the undertaker.
    • Re: USB na pc 04.02.2008 | 18:52
      Avatar Pavol XV U910-32b (Ubuntu 9.10 32bit)  Používateľ
      no ono ked to pripajas cez usb by ti malo pripojit na prenos suborov (fotky, hudba) a ked tak skus program Wammu je to na pozeranie sms, tel.zoznamu, kalendara a samozrejme na ediovanie. Ja pouzivam sice na sony ericsson ale malo by ist aj na ine MT
      <o> http://zaweli.yw.sk/ Pavol XV