KDE 3.?.?

Sekcia: Ostatné 04.06.2005 | 10:11
m0d0r   Návštevník
chlapi preco mi KDE nenastartuje :)? http://congo.php5.sk/error je vypis .xsesssion_errors :) to KDE islo pokym som sami zda nepustil ldconfig. a do /etc/ld.so.conf so riadok iba pridal ale nie odobral :) Ale osobne tomu sam nechapem. Vie niekto pomoct ?:)
    • Re: KDE 3.?.? 02.06.2005 | 16:18
      peter golis   Návštevník
      no, preinstaloval si kde za novsie. ze? a na akej distribucii? a naco?
      • Re: Re: KDE 3.?.? 02.06.2005 | 18:14
        m0d0r   Návštevník
        prave ze som neprinstaloval :) to je ta haluz :)
        • Re: Re: Re: KDE 3.?.? 02.06.2005 | 18:27
          peter golis   Návštevník
          zvlastne. a aky riadok si pridal do toho suboru?
          • Re: Re: Re: Re: KDE 3.?.? 02.06.2005 | 21:47
            m0d0r   Návštevník
            taky aby pokazil KDE :). Aky asi riadok by som tam pridal cestu k adresaru kde su dake libky nie ?:)
            • Re: Re: Re: Re: Re: KDE 3.?.? 03.06.2005 | 12:58
              peter golis   Návštevník
              akosi nerozumiem poslednej vete. nechyba tam aspon jedna ciarka? ale podme k veci. preco si ju tam pridaval? vies ju odtial znova vymazat a spustit ldconfig? ked to fungovalo predtym, tak to asi uvediem do povodneho stavu. alebo nie?
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: KDE 3.?.? 03.06.2005 | 23:48
                Avatar Jozko Mrkvicka Matejovie Gentoo  Používateľ
                hmmmm je to dobry plan uviest to do povodneho stavu ale co ak aj to som uz skusal co potom ?:)
                A computer is like air conditioning: it becomes useless when you open windows.
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: KDE 3.?.? 04.06.2005 | 00:35
                  Avatar Marián Ščerbák   Používateľ
                  Neviem, asi si to už skúšal: povedal ti niečo s parameterom -v? (Inak, podobné hlášky sú "dosť časté" v posledných verziách KDE, sa mi zdá) Preinštalovať (upgradovať?) si ho tiež skúšal?
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: KDE 3.?.? 04.06.2005 | 10:11
                    m0d0r   Návštevník
                    preinstalovanu alebo upgradnutiu som sa chcel vyhnut ale kukam ze sa nevyhnem ;)