Ako sa správne pýtať

Sekcia: Komunita 27.02.2008 | 21:00
Avatar Matej Krajčovič Ubuntu 8.10  Používateľ
uz dlhsie si vsimam nie prave najlepsie predmety sprav vo fore. napr.: pomošte mi, pomoooooooooc z Kubuntu. ked sa caka dobra odpoved treba zadat dobru otazku. pozrite si prosim How To Ask Questions The Smart Way od Erica S. Raymonda alebo cesku verziu Jak se správně ptát. neberte to prosim ako poucovanie ale predmet by mal aspon trochu ohranicit oblast ktorej sa problem tyka.
You are registered as user #457083 with the Linux Counter.<br/> Given enough eyeballs, all bugs are shallow.<br/>
    • Re: Ako sa správne pýtať 27.02.2008 | 21:04
      Srigi_nlgd   Návštevník
      Okrem toho je o tejto teme aj zaznam v db znalosti.
      • Re: Ako sa správne pýtať 28.02.2008 | 09:29
        Avatar Matej Krajčovič Ubuntu 8.10  Používateľ
        ten zaznam v Databaze znalosti som nasiel lenze clovek, ktory sem prvykrat pride sa pytat to nevie. najlepsie by bolo dat odkaz na cesku verziu pri pridavani otazok.
        You are registered as user #457083 with the Linux Counter.<br/> Given enough eyeballs, all bugs are shallow.<br/>
        • Re: Ako sa správne pýtať 28.02.2008 | 10:04
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          Ano, nieco take sa bude musiet pridat, mne skor napada to zobrazit, ked novy uzivatel bude pridavat prvy krat prispevok.
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Ako sa správne pýtať 28.02.2008 | 10:20
            Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
            A čo v prípade neregistrovaných? Čo ak si náhodou niekto zvolí rovnakú prezývku ako mal niekto iný?
            Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
            • Re: Ako sa správne pýtať 28.02.2008 | 10:28
              Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
              treba to este domysliet, ale nieco take treba spravit
              Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte