Kupim 2,5 palcovy ATA disk pre IBM Thinkpad T21

Sekcia: Ostatné 04.03.2008 | 15:35
Avatar marowit Arch Linux  Používateľ
myslim, ze nazov temy hovori za vsetko. hadam este aby nemal chybne sektory :D ponuknite :D
Cesta späť je nemožná ,napred sa ísť musí. Ľudovít Velislav Štúr
    • Re: Kupim 2,5 palcovy ATA disk pre IBM Thinkpad T21 04.03.2008 | 18:14
      Avatar samox86 arch, debian  Administrátor
      mozem ti dat 5GB ale este som ho nemal zapojeny takze neviem :) ak ti to pomoze..
      som z BA
      lnx.sk - virtualne servery; Lnx@Lnx.sk
      • Re: Kupim 2,5 palcovy ATA disk pre IBM Thinkpad T21 05.03.2008 | 10:25
        Avatar marowit Arch Linux  Používateľ
        hmm ono je to dost malo, ale vdaka za ponuku. chcelo by to nieco aspon 15 GB, optimum 20 GB a viac.:D
        Cesta späť je nemožná ,napred sa ísť musí. Ľudovít Velislav Štúr
        • Re: Kupim 2,5 palcovy ATA disk pre IBM Thinkpad T21 05.03.2008 | 11:24
          WlaSaTy   Návštevník
          ja mat taky disk tak si k nemu kupim puzdro na USB :-)

          IMHO odporucil by som pozriet na webe ci nema dany NB limit na velkost HDD (i ked linuxu to moze byt jedno) a zhodnotit pomer cena/vykon novych HDD podla preferencie vykonu alebo hlucnosti a spotreby. Na znacku sa asi mozeme vytoto, kazdy vyrobca mal vadne serie a niektory vyrobcovia sa uz pospajali.

          PS.: ale bol by som rad keby si taky disk zohnal, aspon by som sa dozvedel ci niekto robi upgrade relativne novych komponentov na nove komponenty v notebookoch. ak by to bola pravda, tak by sa zmenil pomer cena/vykon pri notebookoch ktory je v dnesnej dobe silne v neprospech pouzivaneho tovaru. Staci si pozriet cenniky a clovek pochopi ze ma sice napriklad tretinovy vykon za tretinovu cenu oproti novemu lowendu ale obcas tam chyba funkcna baterka, normalna zaruka a doplnkove rozhrania (wifi/firewire,...) ktore niektory z nas uvitaju, najme to wifi a moznost osadit viac ram.