ako zmenit zobrazovanie priecinkov v XFCE z Desktop na Plocha

Sekcia: Konfigurácia 08.03.2008 | 20:18
voxar   Návštevník
Viete niekto ako zmeniť aby mi zobrazoval XUBU priecinky v PLOCHE namiesto DESKTOP nakolko mam nainstalované XFCE aj GNOME prostredie a prekopirovať subory z Plocha do Desktop mi zozralo vela z disku .. kde to najdem prosim?(konfigurak? nastavovačku?
    • Re: ako zmenit zobrazovanie priecinkov v XFCE z Desktop na Plocha 08.03.2008 | 20:30
      WlaSaTy   Návštevník
      skusil asi pouzit symlink?
      • Re: ako zmenit zobrazovanie priecinkov v XFCE z Desktop na Plocha 08.03.2008 | 23:06
        voxar   Návštevník
        no to asi bude na dlhsie ... zase az tak hlboko niesom zbehly... takto hlboko uz moje znalosti nesiahaju ... len ma to zaujima... polopatityštycky sa neda?.. len ma trapi ,ze ked daco ppotrebujem tak musim vzdy cez PCmana (Thunar| v Gnome hladat .. aaale ak sa da v kratkosti vysvetlit symlink co , kde to je....ako sa zmeni vec ktoru potrebujem,ak sa to da v kratkosti.. ak nie, tak si zvyknem... xexe...
        • Re: ako zmenit zobrazovanie priecinkov v XFCE z Desktop na Plocha 09.03.2008 | 10:51
          WlaSaTy   Návštevník
          symbolicky link je nieco podobne shotrcut-u alebo zastupcovi v inom operacnom systeme.

          man ln, parameter -s.