vigor 318

Sekcia: Hardware a Drivery 24.01.2005 | 19:41
tib   Návštevník
Zdravicko, Pred nejakym casom som si do systemu nahodil MDK linux (lebo som velky fanda aj ked zaciatocnik), a zistil som ze mi nevie najst horespominane zariadenie. Potom som MDK odinstaloval.....format disku ale teraz chcem o5 nahodit najnovsi MDK 10.1, preto mi poradte ako to mam manualne nastavit v pripade, ze mi toto zariadenie o5 nespozna. ak by to nevadilo, tak mi napiste presny popis (step by step), aj toho ako sa do systemu mam nalogovat ako admin (root) este jedna otazocka. Ako mam nainstalovat ovladace od Nvidie? pretoze som s tym mal v minulosti tiez problemy..(stranku downloadu....+ popis instalacie v konzole ak nie je instal graficky) dakujem pekne
    • Re: vigor 318 24.01.2005 | 19:41
      lukipuki   Návštevník
      Tá inštalácia nie je vôbec jednoduchá a aj tak sa väčšinou nekončí úspechom. Ovládače na modem už možno budú v jadre 2.6.11, čo však bude až o niekoľko mesiacov a nebude treba patchovať jadro a kompilovať ho. Pozri si www.rsw.sk/linux/adsl, ale asi to ešte nezvládneš. Moje pokusy zlyhávali asi na firmvéri. Na stránke výrobcu sa dozvieš, že Slováci si majú sťahovať iné ovládače, takže je možné, že modem menili pre slovenský trh.