otrepana tema

Sekcia: Ostatné 24.01.2005 | 20:12
Avatar vladi_vostok Arch Linux  Používateľ
Nechcel som s tým síce na toto fórum prísť, ale po takmer nulovej odozve na kompetentnej stranke: Viem, že sa o tejto problematike popísalo viac než dosť ale čo tak hodiť na PentiumII,300Hz,64RAM?Alebo na tej šunke pôjde akákoľ vek distribúcia? Myslím niečo na najvhodnejšie využitie resp. oprášenie hardwaru. dik
    • Re: otrepana tema 24.01.2005 | 17:00
      Avatar Daniel Mičko Kubuntu Linux  Používateľ
      pojde vsetko, ale ako rychlo to uz je druha stranka :) dost zalezi od ramky. 64MB je dost malo ale rozbehas na tom vse. len nemozes cakat zazraky. Slackware je dost nenarocna distribucia.
    • Re: otrepana tema 24.01.2005 | 17:17
      Avatar vladi_vostok Arch Linux  Používateľ
      dik a nejaky link na slovensku verziu Slackware. Alebo nie je?, ja som totiz nasiel len na v 10.0 a to v cestine.
    • Re: otrepana tema 24.01.2005 | 17:35
      klingger   Návštevník
      no mozes skusit aj napriklad archlinux no vzhladom k mnozstvu pamate ale je treba ten stroj konfigurovat "dietne" :), to znamena, zabudni na obludy typu KDE a GNOME, (odporucam icewm, pekwm, fluxbox ci fvwm), spustat co najmenej demonov … a co sa tyka jazyka, tak v podstate ziadna distribucia nie je slovenska, ceska a anglicka, ale ak k nejakemu programu existuje slovensky preklad tak sa nachadza aj v distribucii, jedine ze autory distribucie v zaujme setrenia miestom na cd/dvd zmazali ine jazyky, v pripade slacku to tak nastastie nie je, inac rychly mirror stranok slacku je www.slackware.at
    • Re: otrepana tema 24.01.2005 | 20:12
      Lubos   Návštevník
      idem na cpu 75 Hz,32 ram - debian sarge, spustene sluzby- apache, samba, mailserver+openwebmail, proftp, ide to celkom v pohode