Linspire 5.0

Sekcia: Ostatné 14.06.2005 | 17:16
Laco   Návštevník
Ake je vas nazor na tuto distribuciu ? Myslim ze radsej si kupit toto ako WinXP...A cez ich sluzbu CNR je mozne doinstalovat slovencinu.Vzhlad je velmi pekny, stabilita a bezpecnost predpokladam ze vacsia ako u okien a je to aj o polovicu lacnejsie...
    • Re: Linspire 5.0 13.06.2005 | 13:43
      naco...   Návštevník
      naco kupovat, ked existuje vela stabilnych a peknych distier?
      • Re: Re: Linspire 5.0 13.06.2005 | 15:59
        Laco   Návštevník
        Preco ? 1./ Krasne uzivatelske rozhranie, 2./ Velmi lahke ovladanie a instalacia softu(klucove) 3./ Optimalne zvolene sucasti bez tisicok(milionov)zbytocnych aplikacii.... Povodne som uvazoval nad SUSE 9.3, ale recenzia na Zive.cz ma odradila lebo som absolutny linuxovy zaciatocnik a neviem o jeho sprave a komplikovanej instalacii sw nic...preto Linspise 5.0 :-)
    • Re: Linspire 5.0 13.06.2005 | 14:31
      xV   Návštevník
      Kup to videl som to na jednom PC, vypadalo to super .... daj potom vediet ako si spokojny, kupim si aj ja.
      • Re: Re: Linspire 5.0 13.06.2005 | 17:25
        Chembro   Návštevník
        Linspire neodporucam , v ziadnom pripade. Bolo mi zle ked som za to sadol, Dychalo to takou neznesitelnou komerciou. Hlavne CNR , len by to peniaze pytalo.
        • Re: Re: Re: Linspire 5.0 14.06.2005 | 13:08
          Xv   Návštevník
          Peniaze ... ? to iba za komercny software, ked tam je nieco nekomercne tak to je zadara. Mne sa ta distro vcelku pacila ... isto lepsie nez Wokna, ale ked chces kvalitu tak si kup radsej SuSe 9.3 ta j fakt super. A je tam aj YasT...
          • Re: Re: Re: Re: Linspire 5.0 14.06.2005 | 17:16
            Chembro   Návštevník
            ty platis aby si mohol tahat soft ktory je inac zadarmo cez CNR