Rapidshare - pomoc s downloadom

Sekcia: Ostatné 13.05.2008 | 00:02
Avatar abain SuSE 10.3  Používateľ
Neviete mi prosím niekto pomôcť s downloadom? Neviem čo tu mám napísať ako výsledok


    • Re: Rapidshare - pomoc s downloadom 13.05.2008 | 00:33
      Avatar miso PClinuxOS 2009.1  Používateľ
      zle forum, skus nejakych matfyzakov...
      Linux????? DUH!<br/> Distro that BLOODY WORKS<br/> sorry, ze som niekedy zly, myslim to v dobrom
    • Re: Rapidshare - pomoc s downloadom 13.05.2008 | 00:37
      Avatar Andrej "karči" Krajči Gentoo  Používateľ
      riemannova hypoteza je hlavne nedokazana zatial :) ale mozes kludne popracovat na rieseni, matematici si myslia ze plati :)
      "IB, thy name is homework." -- IB
    • Re: Rapidshare - pomoc s downloadom 13.05.2008 | 01:11
      WlaSaTy   Návštevník
      chces to v tomto programovaciom jazyku?
    • Re: Rapidshare - pomoc s downloadom 13.05.2008 | 14:48
      pepe   Návštevník
      Si kokotko

      • Re: Rapidshare - pomoc s downloadom 13.05.2008 | 15:10
        Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
        Len preto, ze to narozdiel od teba nevie vyriesit, tak mu nemusis nadavat. Ved nie kazdy ma zakladne matematicke vzdelanie a treba byt tolerantny.
        Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
      • Re: Rapidshare - pomoc s downloadom 13.05.2008 | 20:31
        Avatar srigi   Používateľ
        OMFG a ty si potom co?
    • Re: Rapidshare - pomoc s downloadom 13.05.2008 | 20:58
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Celkom zabavne :) Sice som to videl uz na blackhole, ale pobavi ma to. ( Neodlisuje sa to zase az tak od toho , co je naozaj na rapidshare.. ) Na normalnom rapidshare mame 7 znakov , rozmaznutych vodovym efektom a na kazdom znaku sedi macka. Ty mas opisat 4 znaky kde sedi jedna a at ista macka. No haluz.. Niekedy mi to vyjde az na 3-4 krat ;D
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: Rapidshare - pomoc s downloadom 13.05.2008 | 21:20
        Avatar srigi   Používateľ
        Lepsie je mat kupeny premium, ked uz kce clovek robit nejaky podstatnejsi download. Fakt sa to oplati. S kamosom sme tie macky tiez riesili a prisahamfakt, skusili sme vsetky kombinacie (ponukalo 6 pismen na 4 polia), ale nezabrala ani jedna.
      • Re: Rapidshare - pomoc s downloadom 13.05.2008 | 21:23
        Avatar lime Debian 3, Red Hat 6, Fedora Core 3  Používateľ
        To uz tam mohli dat linearne diferencialne rovnice druheho radu s konstantnymi koeficientmi so specialnou pravou stranou :) Uz som davno nepocital partikularne riesenie :D
        Prejdite z modrej obrazovky k linuxu :))
        • Re: Rapidshare - pomoc s downloadom 13.05.2008 | 21:35
          Avatar srigi   Používateľ
          Takto je ale aspon mala sanca, ze tu hypotezu niekto vyriesi.
    • Re: Rapidshare - pomoc s downloadom 14.05.2008 | 21:06
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      No ale fakt teraz :) Pre tych ktori nevedia o com hovorim ( dnes som stahoval z rapidu ) je to hardcore :D Sice som uz trosku vytrenovany ( dnes som slahol na prvy krat spravny kontrolny kod.. ) dostal som sa do stretu presne s tymto: snapshot
      Kvalita sa nezaprie ;)
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: Rapidshare - pomoc s downloadom 14.05.2008 | 22:30
        tomash   Návštevník
        Heh, tie macky su fakt brutal. Som myslel ze vyhodim notebook z okna ked sa mi to minule ani na piaty krat nepodarilo trafit :D
        • Re: Rapidshare - pomoc s downloadom 14.05.2008 | 22:38
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          To iste postihlo aj mna ;) Ale vsimni si ako ta macka ktoru mam hladat sedi. medzi nohou a labkou ma taku kvacku podobnu polovici U. To mi vzdy pomoze :D
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
          • Re: Rapidshare - pomoc s downloadom 14.05.2008 | 22:41
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            A este ten chvost zvlneny dost casto rozlisujem
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
            • Re: Rapidshare - pomoc s downloadom 14.05.2008 | 23:00
              Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
              Chlapi chlapi, to uz ani vy neprejdete tymto turingovym testom? Som myslel, ze som sam taky neclovek :)
              Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
              • Re: Rapidshare - pomoc s downloadom 15.05.2008 | 11:10
                Avatar srigi   Používateľ
                Tu nejde o nejaky turingov test. Rapidshare sa iba snazi co najviac nasrat ludi, aby si potom kupili premium ucet. Myslim, ze na rapidku so spamom problem nemaju.
                • Re: Rapidshare - pomoc s downloadom 15.05.2008 | 12:02
                  Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
                  Ja som si praveze myslel, ze tieto opatrenia robia kvoli rapidshare downloaderom, do ktorych das linky a ono ti to zacne automaticky stahovat, tie programy nejako tu jednoduchu captchu rozlusknut vedia, ale tieto macky, to je myslim si ze silna kava.. ale samozrejme, ked to ide zostavit, musi sa to dat aj oj**at :P
                  There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people