Riešenie korešpondenčnej súťaže otvorenéSUSE 2008

Sekcia: Ostatné 16.05.2008 | 15:51
Avatar Ladislav Michnovic SuSE  Používateľ
Už sú zverejnené riešenia korešpondenčnej súťaže.
Za prečítanie stoja aj komentáre k jednotlivým úloham.
Kto ste sa zúčastnili, aj tí, čo ste sa nezúčastnili, tak sa tu môžete rozpísať, okomentovať úlohy, pochváliť sa, vyplakať sa, zanadávať si a podobne.
Only man who sells empty boxes is the undertaker.
    • Re: Riešenie korešpondenčnej súťaže otvorenéSUSE 2008 16.05.2008 | 16:08
      Avatar Murkobazko Fedora 12  Používateľ
      Zadania uloh su napisane pod jednotlivymi cislami uloh? alebo zadania najdem niekde inde?
      Vdaka
      "It's More Fun To Compute" - Kraftwerk
      • Re: Riešenie korešpondenčnej súťaže otvorenéSUSE 2008 16.05.2008 | 17:53
        Avatar samox86 arch, debian  Administrátor
        sak citaj
        v prvej ulohe je hned odpoved v hlavicke mailu
        perfektna sutaz, len sa mi nechcelo registrovat a nedostal som sa k zadaniu
        lnx.sk - virtualne servery; Lnx@Lnx.sk
        • Re: Riešenie korešpondenčnej súťaže otvorenéSUSE 2008 16.05.2008 | 18:28
          Avatar Ladislav Michnovic SuSE  Používateľ
          Ziadna registracia nebola nutna. Stacilo poslat email.
          Sutaz bola inzerovana v spravickach vpravo minuly tyzden.
          Only man who sells empty boxes is the undertaker.
    • Re: Riešenie korešpondenčnej súťaže otvorenéSUSE 2008 16.05.2008 | 19:14
      Avatar srigi   Používateľ
      Ani sa nejdem rozculovat, aky som dbl, ze som ako riesenie druhej ulohy posielal "heslojeahojbabi". Ved by aj nie, ked v prvej ulohe sa posielal tiez cely string. AAAArrghhh!
    • Re: Riešenie korešpondenčnej súťaže otvorenéSUSE 2008 16.05.2008 | 20:42
      Avatar Fero Volár mac OS, Ubuntu  Používateľ
      dost ma to bavilo, dostal som sa sice len do prvej tretiny ale uz sa tesim na dalsi rocnik :)
      • Re: Riešenie korešpondenčnej súťaže otvorenéSUSE 2008 16.05.2008 | 21:42
        Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
        Nepatri to síce sem ale je to čosi spoločne so suse tak sa spytam.. skúšal už niekto suse 11 B3, ,? ani na kompe ani na NB sa neviem dostať do grafickeho režimu.. resp. poradiť prikazy na zistenie problemu a riešenie.. dik..
        skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
        • Re: Riešenie korešpondenčnej súťaže otvorenéSUSE 2008 17.05.2008 | 15:33
          Avatar fantofas Greenie 2.1 a OpenSUSE 10,3  Používateľ
          ja ho mam a mne ide.. normalne som si nainstaloval.. mozno ked si spoustal cez virtualbox.. neviem preco ti nejde,,, << suse11b3

          no a ja som sa na tu sutaz registroval. (napisal mail) prislo mi ze som zaradeny.. ze mi pride mail.. a ako mam na otazky odpovedat ale uz ziadne dalsie spravy mi nedosli.,..
          Linux - Because life is too short for rebootS
    • Re: Riešenie korešpondenčnej súťaže otvorenéSUSE 2008 17.05.2008 | 23:14
      Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
      ked si pozriete komentar k prvej ulohe, tak je tam spomenuty aj clovek, ktory poslal slovo "ben" a vraj sa do hlavicky pozeral, ale prehliadol heslo. to som bol ja a yahoo vo vypise hlavicky naozaj nevypisal tuto polozku.. ostatne ano..
      • Re: Riešenie korešpondenčnej súťaže otvorenéSUSE 2008 18.05.2008 | 02:02
        Avatar Fero Volár mac OS, Ubuntu  Používateľ
        to sa mas cim xvalit :)