nvidia driver

Sekcia: Hardware a Drivery 18.05.2008 | 19:13
Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
neviem ci sa nieco podobne neriesilo ale ked dam vyhladat nvidia najde mi milion topicov

mam notebook MSI GX600, s NV grafikou 8600GT (512MB), puzivam ubntu8.04 a mam naistalovany nvidia-glx-new driver z repozitarov, ale mam pocit ako kedy nefungoval dobre, compiz seka aj na veciach na ktorych moja 6600 (128MB) z desktopu pohode staci aj na vacsom rozliseni, prikaz GLXGEARS vyhodi plus minus 11000 FPS co je podla mna dobre a dostacujuce,povedzte ci je to dost (na tu grafiku myslim) ?? ale napr pri zatvoreni firefoxu alebo OOo mi efekt zhorenia okna seka a ide pomaly

chcel by som vediet ci ovladac zo srtanok NV je lepsi a ci sa mi ho oplati instalovat, v minulosti mi urobil problemy s 6600vkou na desktope a tak rozhasil xorg aj nastavenia ze som nebol schpny ich vratit spat (vobec nestartoval X window - zakazdym som musel pri starte nainstalovat ten ovladac a dat STARTX a az potom to slo - dost odveci riesenie - nakoniec som preinstaloval ubu7.04 s ovladacom nvidia-glx-new a islo)

myslite ze sa mi oplati to skusit ?? neviete v com mohla byt chyba ked neslo spustit X window
Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
    • Re: nvidia driver 18.05.2008 | 21:47
      Avatar miso PClinuxOS 2009.1  Používateľ
      aj ja cheeeeeeeeeem......... mat takyto problem.
      Linux????? DUH!<br/> Distro that BLOODY WORKS<br/> sorry, ze som niekedy zly, myslim to v dobrom
      • Re: nvidia driver 18.05.2008 | 22:42
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
        viem ja som si o ten problem koledoval 2 mesiace v irsku ;-) (ak si myslel na notebook)
        a ak mas vacsie problemy tak tu sa daju riesit
        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment