preinstalacia siete?

Sekcia: Konfigurácia 15.06.2008 | 16:05
Avatar dit k/u/buntu_64  Používateľ
mam ubuntu///
neda sa nejak preinstalovat siet? myslim vsetko co s nou suvisi? alebo napr. pri vypinani, ked mi vsetke procesy vypisuju [OK]
tak NetworkManager sa mi tam vysype.
a hore na liste co mam "oblast upozorneni" tak mi tam neukazuje nm-applet, musim ho manualne spustit.
a dost dlho mi nacitava webove stranky, ked otvorim nejaku stranku, tak v "sledovanie systemu/siet" dlho nic nerobi az po niekolkych sekundach.
___cez LiveCD funguje vsetko v poriadku, ale preinstalovavat cely system sa mi to nechce
    • Re: preinstalacia siete? 16.06.2008 | 03:42
      sanyko   Návštevník
      neviem ci nahodou tvoj system chce pracovat s ipv6 a dns servre snou maju problem tak preklad url na ip potom trva dost dlho... skus si najst na nete dake ipv6 dns servre,,,
      a toto zistis tak ze ked si das nieco stahovat tak ti to ide vcelku rychlo ale browsovanie po strankach ide pomaly ;)
      • Re: preinstalacia siete? 16.06.2008 | 19:07
        Avatar dit k/u/buntu_64  Používateľ
        stahovanie ide ovela pomalsie cez ipv6, tak tym to asi nebude, skusal som aj sudo /etc/init.d/networking restart, ale nepomohlo.
        to by chcelo odinstalovat vsetky balicky okolo siete, a znova ich nainstalovat, len kde na to pridem ake su to balicky?