youtube a totem

Sekcia: Konfigurácia 28.06.2008 | 15:15
Avatar rc-fox Ubuntu 8.04,Debian Lenny  Používateľ
caute ludia.. mam tu jeden problem nikdy nemozem mat naraza pustene aj youtube aj totem... ked pustim neaku hudbu v prehravaci totoem no ok hra ale ked medzitym pustim neake video an yutube nejde mi na nom zvuk.. to iste roib aj naopak.. neviete niekto co je s tym??
    • Re: youtube a totem 28.06.2008 | 15:25
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      no... viem ze treba nieco s alsou ale netusim co...
    • Re: youtube a totem 28.06.2008 | 16:36
      Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
      KDE? spusteny "zvukovy server" v nastaveniach KDE?

      okrem ineho, naco je dobre mat pustene aj hudbu (obzvlast v toteme) a aj flash video?
      • Re: youtube a totem 30.06.2008 | 16:59
        Avatar lipo Arch Linux  Používateľ
        Ono to nešlo nie len s Totemom, ale aj s Rhytmboxom. Keď som cez to počúval hudbu a chcel som si pustiť nejakú inú pesničku (klip) na youtube, tak som musel najskôr vypnúť Rhythmbox a až potom zapnúť Firefox a až tak to išlo. Mne sa Rhythmbox nechce vypínať, ja chcem dať iba "Stop", aby som tam mohol neskôr pokračovať bez toľkého vypínania a zapínania.
    • Re: youtube a totem 28.06.2008 | 16:38
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      Systém -> predvoľby (alebo správa?) -> Zvuk . Na prvej záložke daj z automatiky všetko na ALSA.
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
      • Re: youtube a totem 28.06.2008 | 18:05
        Avatar rc-fox Ubuntu 8.04,Debian Lenny  Používateľ
        dalsom vsetko na alsa ale aj tak nejde.... takze nefim
        • Re: youtube a totem 28.06.2008 | 18:09
          WlaSaTy   Návštevník
          dmix, dsnoop funguju?
          • Re: youtube a totem 28.06.2008 | 18:17
            Avatar rc-fox Ubuntu 8.04,Debian Lenny  Používateľ
            uz nic diky spravene..... dal som raz reset PC neslo to ale po druhom resete uz ano... diyk za rady