funkčnosť EDGE modemu na Fedora Core 4

Sekcia: Hardware a Drivery 26.06.2005 | 21:34
miško   Návštevník
neviete mi niekto poradit ci sa niekde nedaju stiahnut ovladace na edge modem zadacom pre linux????????
    • Re: funkčnosť EDGE modemu na Fedora Core 4 25.06.2005 | 03:03
      transport   Návštevník
      daju sa stiahnut scripty, ktore nahras do /etc/ppp a potom uz iba spustis prikaz pppd call edge a tak sa pripajas na net www.zadacom.sk
      • Re: Re: funkčnosť EDGE modemu na Fedora Core 4 26.06.2005 | 20:15
        misko   Návštevník
        tak spravil som to co si napisal...ale stale mi vypisuje v terminali ze taky prikaz nepozna.......co stym?????
        • Re: Re: Re: funkčnosť EDGE modemu na Fedora Core 4 26.06.2005 | 20:31
          Avatar Fedorko Fedora Core 3  Používateľ
          pozri si thread "pppd pre ostatnych uzivatelov", mal som ten isty problem
          • Re: Re: Re: Re: funkčnosť EDGE modemu na Fedora Co 26.06.2005 | 20:40
            misko   Návštevník
            mohol by si to rozpisat trosku obsirnejsie....vies este len zacinam s linuxom.....tak nie velmi chapem :)
            • Re: Re: Re: Re: Re: funkčnosť EDGE modemu na Fedor 26.06.2005 | 21:34
              transport   Návštevník
              scripty nahras do /etc/ppp, niektore tam uz mozu byt, tak ich das prepisat a potom treba nastavit prava pre uzivatela k pppd, mozno ani nebude treba, skor asi len, ked otvori konzolu nestaci napisat pppd call edge, ale napr /usr/sbin/pppd call edge, ale neviem presne kde sa nachadza pppd, takze cesta moze byt ina, to si zisti u seba na kompe