windows hry pod linuxom

Sekcia: Ostatné 31.01.2005 | 15:35
urzam   Návštevník
Chcel by som poprosit o radu ako mam pod linuxami rozbehat windowsacke hry?Som skusal winex ale vobec mi to neslo. Chcel by som rozbehat CS alebo UT a aj nejake take drobnosti ako atomic bomberman a tak? Diky
    • Re: windows hry pod linuxom 25.01.2005 | 20:28
      Toudy   Návštevník
      CS ide v pohode.. vysiel tu aj clanok o spusteni CS na linuxe, skus pohladat.. UT ma aj linuxovu binarku, cize ma aj linuxovu verziu, skus guglit.. atomic bomberman ten neviem ci pojde.. neskusal som, ale asi pred rokom som hral tiez nejakeho klona bombermana pod linuxom a celkom sa mi pacil.. :) opat UTFG..
    • Re: windows hry pod linuxom 25.01.2005 | 20:40
      urzam   Návštevník
      ja by som rad atomic bomberman pretoze ho hravame po sieti takze klon mi nepomoze
    • Re: windows hry pod linuxom 25.01.2005 | 22:50
      Toudy   Návštevník
      cedegu (winex) teraz bohuzial nemam-nepotrebujem, takze s tymto asi nepomozem.. :( treba skusit google a pokusat sa o to aj sam..
    • Re: windows hry pod linuxom 25.01.2005 | 23:10
      urzam   Návštevník
      Praveze som obidve uz instaloval a asi pol dna sa s tym hral a nerozbehal som to
    • Re: windows hry pod linuxom 26.01.2005 | 01:30
      Avatar pepsy Mandrake 10.1  Používateľ
      Nic si z toho nerob ... Ja sa snazim CS rozbehat uz viac nez mesiac a nedari sa my. Verim ze raz sa my to podari a potom uz nebudem mat dovod bootovat Win.
    • Re: windows hry pod linuxom 26.01.2005 | 19:11
      Toudy   Návštevník
      ja neviem co vam na tom nejde.. sice aj ja som mal nestandardny cs ale nakoniec sa mi to aj tak podarilo.. a potom ma prestal bavit..
    • Re: windows hry pod linuxom 26.01.2005 | 20:17
      Avatar juice Arch Linux  Používateľ
      neviem preco chcete stale rozbehavat cs, na linuxe nativne existuju aj ine rovnako dobre alebo lepsie hry, za vsetky enemy territory ta je aj zadarmo, alebo nejake mody do quake 3 ci UT, napr. navy seals co je realisticky mod do quake 3
      • Re: Re: windows hry pod linuxom 30.01.2005 | 23:21
        urzam   Návštevník
        lenze ja chcem preto tieto windows hry rozbehat ze mi sa ich hravame tu na intraku po sieti a chalani hraju len tie takze potrebujem tie iste aby som s nimi mohol hrat a som na ne zvyknuty je to posledna vec koli ktoprej bootujem do windowzov DIK
    • Re: windows hry pod linuxom 31.01.2005 | 15:35
      Laco   Návštevník
      Skús najnovšiu Cedegu 4.2.1. Dáš do googlu: cedega 4.2.1 rpm torrent . Malo by to fungovať.