Podpora Linuxu z ceskych veznic xD

Sekcia: Ostatné 01.08.2008 | 01:02
Peter2   Návštevník
Zaujmavy clanok na abclinuxu: http://www.abclinuxu.cz/blog/Lexaurinovy_zapisky/2008/7/byl-jsem-propusten-z-veznice#9

Zeby cesky Hans Reiser alebo trosku vysinuta osoba? xD
    • Re: Podpora Linuxu z ceskych veznic xD 03.08.2008 | 11:50
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      Zaujímavé ..... veľmi zaujímavé ..


      Vôbec som nepostrehol rozdiel medzi lexaurinek a našim známym Fórum-istom hikikomori82 .
      :-)
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • Re: Podpora Linuxu z ceskych veznic xD 10.08.2008 | 16:50
        Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
        No dovoľ. Ale podme k mojmu komentaru:

        Mam taku teoriu, na jej overenie potrebujem aby si mi odpovedal na jednu otazku. Aky je podla teba teraz rok?

        Napadlo ma, co ak clovek ktory hovori "Zabil som svoju svokru, teraz po 15 rokoch ma prepustili z vaznice", v skutocnosti nemysli ze ju naozaj zabil, len sa to prave chysta spravit. Ale najprv sa "virtualne" presunul do buducnosti kde si prave odsedel 15 rokov basy a pise o tom blog. Tak chce zistit aky je to pocit dostat sa po tolkych rokoch von tym ze si to akoze prezije. Ak by to bolo tak, potom by pre neho bol rok 2023 a ja by som sa ho od tohoto cinu snazil odhovorit. Horsia moznost je ze je rok 2023+1 den a tak tu svokru nezabil pred 15timi rokmi ale dnes a jeho podvedomie sa nam to snazi povedat.

        No, asi som moc ovplyvneny filmami s nelinearnym dejom ako napr. Memento, Pulp fiction, atd...
        • Re: Podpora Linuxu z ceskych veznic xD 15.08.2008 | 12:13
          Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
          Pretože sa mi páčil Tvoj komentár, chcem len podotknúť, že všetko čo sa berie príliš vážne, nakoniec skončí nejakou osudovou chybou. Vidím, že nie si taký suchár, za akého som Ťa považoval zo začiatku.
          Nič v zlom. :-)
          G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."