Problem s (bootavanim z) hdd

Sekcia: Hardware a Drivery 05.07.2005 | 21:45
zmuro   Návštevník
Zdravim, mam pevny disk Maxtor s kapacitou 20GB. Pomocou Partition Magicu 8 som chcel zmenit velkost particie a vytvorit dalsiu ale pm8 to v polovici (47%) pobabral. Linux mi to (akoze) opravil. Ale odvtedy, vzdy ked z hdd nabootujem tak sa vypisu nezmyselné znaky do polovice obrazovky. Predtym som tento problém riesil reinstalovanim Lila. Vymazal som dokonca celú extended particiu a na disku ostali nealokované klastre. Ked som z hdd skusil nabootovat, nic sa nezmenilo...:( Srdecná vdaka za pripadnu radu
    • Re: Problem s (bootavanim z) hdd 05.07.2005 | 19:53
      peter golis   Návštevník
      ahoj, problem si opisal vcelku pekne, ale zabudol si povedat aku radu chces. zrusit disk a preinstalovat system preinstalovat system obnovit system zachranit data ...
      • Re: Re: Problem s (bootavanim z) hdd 05.07.2005 | 20:32
        zmuro   Návštevník
        Rád by som zrusil disk a preinstaloval system.
        • Re: Re: Re: Problem s (bootavanim z) hdd 05.07.2005 | 21:45
          peter golis   Návštevník
          pokial tam nebude nejaky zadrhel (dualboot), tak je to mozne spravit pocas instalacie.
    • Re: Problem s (bootavanim z) hdd 05.07.2005 | 21:43
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Skus program PowerMAX priamo od Maxtor a tam si vyber Low Level Format(pozor, ale prides uplne o vsetko co je na disku).
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte