musim pouzivat win???

Sekcia: Komunita 15.10.2008 | 00:23
Avatar janico Ubuntu x.xx ,  Používateľ
niektore televizie, ktore vysielaju on-line pouzivaju microsoft media player.... da sa to nejak spravit aby som to pozeral aj v linuxi??? skusal som nainstalovat barz co a nic napr: GStreamer plugins for mms, wavpack, quicktime, musepack a podobne.... diky za kazdu radu
www.satforum.sk
    • Re: musim pouzivat win??? 15.10.2008 | 00:45
      ello   Návštevník
      win32-codecs + mplayer
      VLc

    • Re: musim pouzivat win??? 15.10.2008 | 01:11
      Avatar Laco Debian Lenny  Používateľ
      potrebujes balik w32codecs, zisti si, ze v ktorom repozitari sa nachadzaju, pridaj si ho do /etc/apt/sources.list a spust sudo apt-get update a potom staci len sudo apt-get install w32codecs
      poznamka, ak tv vysiela zaznam s DRM, tak to vies pozriet iba vo windowsoch...minule STV tak streamovala niektory zapas, uz sa nepamatam, ze ktory
      • Re: musim pouzivat win??? 15.10.2008 | 01:16
        Avatar Laco Debian Lenny  Používateľ
        samozrejme, ak to chces pozerat v browseri, nezabudni na bud mozilla-mplayer alebo mplayerplug-in (ja pouzivam mplayerplug-in, funguje spolahlivo, i ked preferujem otvaranie streamu priamo v media playeri)
        • Re: musim pouzivat win??? 15.10.2008 | 02:06
          Avatar janico Ubuntu x.xx ,  Používateľ
          mam aj w32codecs aj ten player ale ked si chcem nieco pozriet, tak vidim, ze tam player je, aj vsetko len nejde stlacit play, je tam ze prehravam a same nuly
          www.satforum.sk
          • Re: musim pouzivat win??? 15.10.2008 | 11:59
            Avatar Laco Debian Lenny  Používateľ
            no este chod v mplayeri do preferences->video ... a budes tam mat zoznam dostupnych driverov.... tak vyskusj vsetky a nechaj si ten s ktorym ti to video bude prehravat....(u mna gl2)
            • Re: musim pouzivat win??? 15.10.2008 | 14:09
              Avatar janico Ubuntu x.xx ,  Používateľ
              jasne super uz mi to ide diky ;)
              www.satforum.sk