Štatistika - spracovanie

Sekcia: Konfigurácia 16.10.2008 | 03:04
Avatar adam.valcek   Používateľ
Ahojte,

mám jednú otázku:
Potreboval by som spracovať štatistiku z jedného formulára - len otázky a ne následné možnosti odpovede. Chcem sa opýtať, či viete o nejakom systéme, ktorý by na toto slúžil? Proste, hodím niečo na server, dám tam otázky a výstupom bude hotová štatistika (aspoň v nejakej minimálnej forme).
Graficky to nemusí byť nič moc:)) Proste - potrebujem spracovať anketu:)

Ďakujem za každú odpoveď.

Adam
    • Re: Štatistika - spracovanie 16.10.2008 | 10:19
      Avatar jv openSuSE 11  Používateľ
      Skus lepsie popisat otazku.
      Maju byt otazky na webovom serveri alebo uplne inde? Ma sa statistika robit priebezne alebo az po skonceni otaziek? Len administrator si ma pozerat statistiku?
      Ak to ma byt na webe, potom ide o system ankety, ktorych prikladov najdes pod PHP dost. Este nerozumiem, co znamena u teba statisticky vysledok. Je to len pocet 'hlasov' alebo je to matematika nad populaciou s predpokladanym rozdelenim pravdepodobnosti a tym aj vystup statistiky v podobe pravdepodobnosti odpovede atd. ?
      • Re: Štatistika - spracovanie 16.10.2008 | 20:07
        Avatar adam.valcek   Používateľ
        V prvom rade moc ďakujem

        Má to byť na webe - ale nie ako súčasť nejakého webu, potrebujem len spracovať anketu pre prácu do školy. V podstate to bude tak, že by som to nahodil na nejaký server. A čo sa týka výstupu? Pravdepodobnosť určite nepotrebujem - stačia mi len výsledky, kto a čo hlasoval (ako plus by to mohlo mať niečo také, že napr. X% ktorý odpovedali na prvú otázku A, odpovedali na druhú B - ale toto nie je problém spracovať "ručne").

        Adam
    • Re: Štatistika - spracovanie 16.10.2008 | 16:36
      Avatar titanik mint  Používateľ
      "google spreadsheet", nieco take sa tam da vytvorit
    • Re: Štatistika - spracovanie 16.10.2008 | 19:28
      eM   Návštevník
      Presne tak,
      GoogleDocs
      http://www.zive.sk/Spravy/Novinky-v-Google-Docs/sc-30-a-275896/default.aspx
      nebo placený software, jako je WebQuestionnaire nebo EmailQuestionnaire

      ...takze pokud neni clovek liny nebo babravy, Google dotazniky jsou OK ;)
      • Re: Štatistika - spracovanie 16.10.2008 | 20:07
        Avatar adam.valcek   Používateľ
        Ďakujem za link - hneď sa na to pozriem. Služby Google používam, takže uvidíme:))