Odpajanie internetu

Sekcia: Hardware a Drivery 22.11.2008 | 17:00
Avatar markus.22   Používateľ
No tak som tu prvykrat a hadam som sa trafil spravne.Moj problem je ze mi v ubuntu 8.10 64 bit stale odpaja internet.....a prepaja ho na Auto eth0 ktory nejde....neviete mi s tym pomoct?prosim
    • Re: Odpajanie internetu 22.11.2008 | 20:23
      Avatar xapoh Mint  Používateľ
      tak skus tu polozku eth0 vymazat. No este predtym skus pozriet co mas zaskrtnute pri tom Autoeth0.. ked si otvoris to pripojenie na editaciu tak tam mas veci ako Pripojit sa automaticky a Systemove nastavenie. Skus obe odskrtnuto co to povie..
      • Re: Odpajanie internetu 22.11.2008 | 20:31
        Avatar markus.22   Používateľ
        No zaskrtnute je pripojit automaticky a systemove nastavenia ale ked odskrtnem alebo zmazem to nastavenie tak po restarte sa to vrati zas na povidne hodnoty a som tam kde aj predtym....
        • Re: Odpajanie internetu 22.11.2008 | 21:03
          Avatar miso Gentoo   Používateľ
          Tak predpokladam ze mas chybu v kabli( zlu koncovku alebo preseknuty kabel) a moze sa ti to takto prejavovat.
          Takze odstran demona ktory ti sleduje pripojenie kabla alebo ho vypni. Ja som na sledovanie pripojenia kabla pouzival ifplugd ale neviem akeho ma ubuntu takze pogoogli a najdes
          • Re: Odpajanie internetu 22.11.2008 | 21:48
            Avatar markus.22   Používateľ
            No nemam nic s kablom....vo viste to ide bez chyby a aj na LiveCd a aj na 32 bit....