POKEc+pridawanie foto

Sekcia: Ostatné 23.11.2008 | 11:40
DOLAr   Návštevník
JAko je mozne ze cez firefox mi nehce pridat foto do ALBUMOW na pokec nacitawa ich a dalej NICKA...
PORADI mi nekto?
    • Re: POKEc+pridawanie foto 23.11.2008 | 11:50
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Prosím, píš ako človek, lebo nikomu sa nechce lúštiť w->v, ne->nie. atď.

      Toto je fórum o linuxe, takže tvoja otázka je značne OFF-topic.

      ps: najskôr to tie fotky nahráva, takže skus chvíľu počkat, trpezlivosť ruže prináša ;-)
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: POKEc+pridawanie foto 23.11.2008 | 11:54
        DOLAR   Návštevník
        hm to potesi somc akal 15 minut a nist..
        • Re: POKEc+pridawanie foto 23.11.2008 | 12:44
          Rado   Návštevník
          Ano, je to pravda, nechce brat fotky do albumov, instaloval som niekolkym priatelom PCLinuxOS a ani v nom sa nedali pridavat fotky do albumov. Skusali sme to cez Forefox, Konqueror, vypli sme firewal, ani tak nepomohlo, neviem aky protokol pouziva ta stranka pre pridavanie fotiek. Stale sa to zasekne po kliknuti na odosielanie a stoji...
          • Re: POKEc+pridawanie foto 23.11.2008 | 12:56
            DOLAR   Návštevník
            bohuzial aj ja som to skusal..dookola.. robit.. aby som to sprawil system bezpecnosti sopm wypolô FIREWAld.. skrakta funguje to na nejakom principe ktory linux nepodporuje SKUSAL som sa este aj tu spitat ale asik ani tu mi neporadia.. jedine si asik anhodit linux a windows:D:D istota.D
            • Re: POKEc+pridawanie foto 23.11.2008 | 13:34
              Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
              rečou tvojho kmeňa:

              SkUuUs sI NaInShTaLoWaTh aY InYyY InTeRnEtOwYyY PrEhLiAdAcZ NeZh fIrEfOxXx wOe xD, nApRiIiKlAd oPeRa.
              git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
              • Re: POKEc+pridawanie foto 23.11.2008 | 13:44
                Avatar xapoh Mint  Používateľ
                ci pana ... mali by sa tu dat pridelovat nejake plusove body...toto bolo sakra presne :D
                • Re: POKEc+pridawanie foto 23.11.2008 | 14:08
                  Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
                  Vypatlátor rulezz!!! ;) :D
                  git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
                  • Re: POKEc+pridawanie foto 23.11.2008 | 14:09
                    Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                    myslim, ze tato diskusia je taktiez uz Off topic (ona aj od zaciatku bola, nie?)

                    ak to nejde - obratit sa na azet
                    Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: POKEc+pridawanie foto 23.11.2008 | 13:51
      Avatar xapoh Mint  Používateľ
      No tak ja by som to skor definoval na problem medzi stolickou a klavesnicou...mne to ide uplne vsetko tak ako ma ... si si isty ze mas poinstalovane vsetky zakladne vecicky ktore potrebujes pre idelany chod prehliadaca? Napriklad taky balik Sun Java 6?
    • Re: POKEc+pridawanie foto 23.11.2008 | 15:38
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      od lubosa:

      No ten ..neviem ake to uz mal meno, co sa pytal na to pridavanie fotiek do albumov na pokeci. Poviem ti takto...mne to neslo ked som nemal nainstalovany original flash player od Adobe. U sesternice, ktora mala rovnake distro, ale mala nainstalovany, na rozdiel odomna, original flash, tak jej to slo. Alebo ako uz niekto povedal...treba kuknut ci je nainstalovana java a podobne. Bude to podla mna v niecom z toho. To je vsetko co som chcel.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: POKEc+pridawanie foto 23.11.2008 | 16:40
      DOLAr   Návštevník
      ja pre istotu NEMAM ZIADNY ADOBE flash a je POKOJ
      Strasne malo PROgramow mI IDe na LINUXE buh wi proc
      wsak ked su WSETKY pre windows KKS::
      a linux to NECHCE spustit
    • Re: POKEc+pridawanie foto 23.11.2008 | 16:48
      Avatar xapoh Mint  Používateľ
      hmm nebudes ty nejaky spambot? Pretoze tvoja inteligencia by cca zodpovedala :) nevjem ci mam napisat aj dovod alebo nato prides sam :)
    • Re: POKEc+pridawanie foto 23.11.2008 | 16:56
      DOLAr   Návštevník
      PRISIEl som an to sam.. ze linux je pitchowina a ostanem werny windowsu dke ide wecsina programow hier a nema ziadne problemi...
      WYBAWENA DISKUSIA
    • Re: POKEc+pridawanie foto 23.11.2008 | 17:08
      Avatar xapoh Mint  Používateľ
      Nechcem ta odhovarat... je to tvoja volba, ale skus si nainstalovat windows kolko veci ti pojde bez instalovania ovladacov a podobnych prkotin... tak isto ti nepojde ani windowsacky firefox bez toho aby si tam instaloval flash takze sa stretneme na nejakej diskusii o Viste co ti nepojde tam... dufam mas vistu.. ved ked uz kradnut tak vzdy najnovsie nie? ;-P GL HF etc. :D
    • Re: POKEc+pridawanie foto 23.11.2008 | 17:18
      DOLAR   Návštevník
      ne ne mam KLASICKY wiNdows.. JElikoz ale potrebujem ..
      PRistup na pokec..
      a s LINUXU mi to blbne.
      neche ma PRIhlasit na serwer niekedy
      tak somdonuteny sa wratit k wiNDOWSU
      INAC by mi bol pokec na DWE WECi
      LINUX je to kawa ale tak .. NA toa by soM MOHOL mohol ROBIT admina na POKECi
      neni wybaweny
      BOHUZIAL..
    • Re: POKEc+pridawanie foto 23.11.2008 | 17:27
      Avatar xapoh Mint  Používateľ
      No mne ide pokec uplne vpohode aj vsetky ostatne stranky.... a musi ist aj tebe pretoze to nezalezi od OS ale od web prehlliadaca, takze ked si stiahnes vsetky veci ktore potrebujes /minimalne flash a javu/ musi ti ist vsetko tak isto ako pod windows co sa tyka funkcii..... no neporovnatelne rychlejsie :)