Pridavanie aplikacii

Sekcia: Hardware a Drivery 01.12.2008 | 16:44
mato   Návštevník
Cawte, mohol by mi pls niekto poradit ako vysiesit problem pri stahovani aplikacii ak mi vypisuje toto: This application conflicts with other installed software. To install 'wireshark' the conflicting software must be removed first.

Switch to the 'synaptic' package manager to resolve this conflict.


alebo toto: Either the application requires special hardware features or the vendor decided to not support your computer type.

som v ubuntu uplny zaciatocnik tak prosim ziadne odborne vyrazi ;)
    • Re: Pridavanie aplikacii 01.12.2008 | 16:50
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      1.) Chces nainstalovat wireshark, lenze tomu aby si to nainstaloval brani uz nejaky nainstalovany program. Ja by som dal v konzole : sudo apt-get install wireshark
      a zistil ktora aplikacia ti brani v nainstalovani, potom pomocou sudo apt-get remove program odinstaloval program ktory mi branil a potom sudo apt-get install wireshark nainstaloval wireshark..
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: Pridavanie aplikacii 01.12.2008 | 17:00
        mato   Návštevník
        mno... nechcem nainstalovat wireshark :D vcera mi toto vypisovala jedna apliakcia ktoru som teraz narychlo nenasiel tak som proste pouzil prvu ktora vypisovala to iste aby som mohol okopirovat text :) ale predpokladam ze ten prikaz bude fungovat aj na ine aplikacie cize dakujem za odpoved :)
    • Re: Pridavanie aplikacii 01.12.2008 | 16:52
      Avatar janico Ubuntu x.xx ,  Používateľ
      asi mas pusteny synaptic a inych spravcov balickov sucasne.... instaluj iba z jedneho, napriklad z toho synapticu
      www.satforum.sk