Firefox - nefunguju tlacitka

Sekcia: Hardware a Drivery 16.12.2008 | 09:36
Avatar igor   Používateľ
Ahojte. Rano som zapol pocitac a zobrazila sa mi plocha bez panelov. Po chvilke panikarenia som nainstaloval gnome-panel (neviem preco tam nebol) a panely boli na mieste.
Je tu vsak problem s ktorym si neviem rady. Prehliadac Firefox nereaguje na kliknutia na niektore tlacitka. Napr. ked chcem sa prihlasit na forum, alebo ked chcem vyhladavat v googli a pod. Ked kliknem na link zobrazeny na stranke, tak na to zareaguje. Okrem ineho, sa mi stratili zalozky (nie panel zaloziek, ale komplet vsetky bookmarks) avsak hesla vo firefoxe mi ostali (co z toho ked ma nevie prihlasit :-D ).

Skusal som preinstalovat firefox, ale bez uspechu. Problem ostal.

Pouzivam GNOME 2.24

Neviete niekto pomoct? Na firefoxe som dost zavisly a doteraz som ziadne riesenie nenasiel.
    • Re: Firefox - nefunguju tlacitka 16.12.2008 | 11:05
      Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
      Deje sa to iste ked zalozis noveho pouzivatela?
      • Re: Firefox - nefunguju tlacitka 16.12.2008 | 11:28
        Avatar igor   Používateľ
        neviem, pridem z prace a vyskusam. diky za napad.

        Este som si spomenul, ze sa mi nezapisuje historia.
        • Re: Firefox - nefunguju tlacitka 16.12.2008 | 11:59
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          premenuj .mozilla na .mozilla2, ci sa to opravi
          • Re: Firefox - nefunguju tlacitka 16.12.2008 | 18:54
            Avatar igor   Používateľ
            diky chlapci pomohlo,
            firefox je opraveny. Uz len keby som vedel vratit do povodneho stavu hesla a bookmarks (este ze mame foxmarks) a hlavne nastavenia adblock plus a no-script, kde som mal celkom slusnu zbierku linkov.

            Skusal som naspat skopirovat obsah adresara .mozilla2 do noveho .mozilla, ale nejak to nefunguje.. musel som si vsetky addony nainstalovat znova.

            Kazdopadne diky , problem vyrieseny.
            • Re: Firefox - nefunguju tlacitka 16.12.2008 | 19:34
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              no ono to funguje len to musis spravne presunut. teda presunut nastavenie z jedneho profilu do druheho, pricom ten novy profil sa vola inak ako povodny