ubuntu 8.10 a Nvidia

Sekcia: Hardware a Drivery 21.12.2008 | 11:12
grinio   Návštevník
Caute nainstaloval som si ubuntu 8.10 a pri starte mi vypise chybove hlasenie ze nepozna graficku kartu (Nvidia Geforce 9600M GT) a da mi na vyber s dvoch driverov 1.NVIDIA accelerated graphic card (version 173) a 2.NVIDIA accelerated graphic card (version 177) lenze ked dam hociktory, tak by mi ho malo stiahnut z netu, ale nestiahne.....strasne rychlo to akoze "stahovanie" prebehne ale nic nestiahne. ziadny driver. poradte co dalej (internet mi samozrejme funguje)
    • Re: ubuntu 8.10 a Nvidia 21.12.2008 | 11:19
      myxym   Návštevník
      nic ine ma nenapada asi len to ze to ma suvis s tym ze momentalne nefunguje SK repozitar. V menu System - Sprava - Zdroje softveru na prvej karte zmen stahovat z: Hlavny server
      • Re: ubuntu 8.10 a Nvidia 21.12.2008 | 12:08
        Avatar voxar Linux Mint,  Používateľ
        alebo skus envy ...
        Začať používat Linux ja ako prestať fajčiť... potrápi ťa to , ale potom je lepšie
      • Re: ubuntu 8.10 a Nvidia 21.12.2008 | 12:23
        grino   Návštevník
        no mal si pravdu....vdaka....bolo to v tom .... ajked som to nestahoval priamo z toho co vypise, lebo to sa zaseklo na 0% ale otvoril som synaptic a tam som to stiahol a ide to. akurat ze este musim prist ako naistalovat compiz fusion lebo akosi sa mi nedari, ale dufam ze sa to podari nainstalovat
        • Re: ubuntu 8.10 a Nvidia 21.12.2008 | 12:50
          grino   Návštevník
          tak uz to ide vsetko frci ;-)