Problem s Pc

Sekcia: Ostatné 25.12.2008 | 14:57
Avatar stugart   Používateľ
Ked som dostal novy pc tak som ho pustil a po dakych 10 min. mi ho seklo neviem preco.Ked som ho zapol o 10 min. este isiel,ale ked som rano pustil PC tak mi zacal vrcat ako ked sa spusta ale ako keby nevedel nebehnut a obrazovka spete bola cierna.Porate neviem co s tym mam robit.
    • Re: Problem s Pc 25.12.2008 | 15:01
      Avatar stugart   Používateľ
      Je to typ Pc : CoolerMaster Glite 330/331
      • Re: Problem s Pc 25.12.2008 | 15:04
        Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
        To čo si popísal, je široký pojem chyby. Treba presnejšie napísať čo sa deje.
        Nejde mi počítač je asi taká chyba ako nemôžem naštartovať auto. Je tam milión dôvodov prečo to nejde (nemám kľúče, nemám benzín, zlá baterka, ...)

        PS CoolerMaster Glite 330/331 je skrinka, nie počítač ;)
        Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
    • Re: Problem s Pc 25.12.2008 | 15:06
      Avatar stugart   Používateľ
      JA praveže neviem co je s tym. Normalne som ho zapol a nejde naskocit, ako proste iba vrci a nic sa nedeje obraz a nic iba vrci
    • Re: Problem s Pc 25.12.2008 | 15:09
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
      ak bol komp ako celok kupovany je nan zaruka a podobne problemy najlepsie riesia servisaci ktory sa mozu pozriet dnu

      ak je to skladacka tak ho tovor a pozri ci je dobre vsetko pozasuvane (chladice, karty, pamate, disky kabel ...) a nemas ho nahodou niekde kde je zima alebo velmi teplo ??

      ja som mal komp v miestnosti kde sa v zime obcas zabudol zapnut radiator a mal problemy nabehnut
      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • Re: Problem s Pc 25.12.2008 | 15:14
        Avatar stugart   Používateľ
        Ok bo som chcel skusit či sa to dakumu nestalo. Ale nechapem to je to novy Pc.Pojde do servysu a zina ani velmi teplo tu neni . Proste som ho 1x zapol a bol som na nom asi tak 10 minut cca a potom zrazu sekol pockal som 5 min cca a nic tak som ho vipol a o 5 min cca cnovu zapol a isiel.A na druhy den som ho zapol a nic len vrcal a vrcal. Ako keby nenabehol .
        • Re: Problem s Pc 25.12.2008 | 18:17
          eM   Návštevník
          ...jasny... to bude na servis (neotvirej ho, abys neprisel o zaruku)
          Treba se jen po ceste neco uvolnilo, odpojilo apod.
          Zkratka se tim nestresuj - to prenech technikum :D
          • Re: Problem s Pc 25.12.2008 | 20:35
            Avatar stugart   Používateľ
            Racej hej.Ale je to dobry pc. Chcel som na nom robit co najrychlejsie tak som sa racej spital ze co by sa dalo s tym robit.
    • Re: Problem s Pc 26.12.2008 | 14:39
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      Ostáva už len obligátna otázka nakoniec.
      AKÝ operačný systém máš na tom počítači ?? Predpokladám, že Windows XP alebo Windows Vista, alebo nevieš ??
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • Re: Problem s Pc 26.12.2008 | 15:25
        WlaSaTy   Návštevník
        Pokial by sa ten komp sekol do 10 minut od zapnutia, tak tam asi windos nebude. Windos sa tak rychlo nenainstaluje. To zvlada (free)DOS alebo Linux.

        Takze skus popredpokladat nieco blizsie, dobre?
        • Re: Problem s Pc 26.12.2008 | 16:24
          Stugart   Návštevník
          Mam windovs xp
          • Re: Problem s Pc 26.12.2008 | 16:33
            Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
            vola sa toto www.windowsOS.sk ???
            sudo apt-get remove windows
            • Re: Problem s Pc 26.12.2008 | 20:34
              dusan   Návštevník
              Ani mne sa to nezdá. Stále vypisujem www.linuxos.sk, pre istotu si pozriem stavový riadok a je to tak je tam linuxos. Takže prečo je tu ten dotaz neviem.
            • Re: Problem s Pc 27.12.2008 | 17:23
              Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
              sakra som naprvkrat nepochopil ironiu a chcel otvorit tu stranku, ked to ani na 5. krat neslo precital som si to este raz teraz sa smejem sam na sebe
              Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
          • Re: Problem s Pc 26.12.2008 | 16:56
            WlaSaTy   Návštevník
            hm, tak servis. bud to neinstalovali podporovanym sposobom, alebo sa poskodil tovar pocas prepravy.

            inak, mozno je to aj tym ze xp nezapol vetraky a komp sa radsej vypol. robi to aj v Linuxe?
            • Re: Problem s Pc 05.01.2009 | 12:00
              Avatar stugart   Používateľ
              Tak problem je vyrieseny boli tam zle pamete v pc