OpenWTZ - QOS

Sekcia: Ostatné 15.01.2009 | 18:46
CaveMan   Návštevník
Nazdarek Linuxsaci ktory maju skusenosty z tymto OS pre Routre :D
Takze mam Asus WL700GE a vnom OpenWRT 7.09

Noo poskytujem par kamosom net, teraz tam mam nahodene wl500gp s oleg firmware, chcel by som nahodit wl700ge, ale oleg nanom sa my nevidi, chcel by som tam openWRT a ine distribucie pre tento WiFi reouter niesu..
Takze QOS tam mam, ale ono je to akesi blbe, neviem ani ako to funguje,
Ale ja by som skor chcel take ako je na Oleg Firmware, ze sa da na konkretnu IP obmedzit urcita rychlost Downloadu a Uploadu, a ak by sa dalo aj Mac adresu..
Tak ci nato nepoznate balik alebo dajaky script, podla mna urcite je daco take, aj ked som ja nic nenaisel, ved len zacinam z linuxom, ak nieje tak cy bi ste my nenascriptovali, by som aj zaplatik aj je treba proste nieco ako je na Oleg Firware Bandwidth Management ci ako sa to vola....
Ale aby sa aj Upload dal obmedzovat pre urcitu IP, bo na olegovy sa da len na port UP, a ak by sa dalo tak by sa my velmy zislo aj podla mac adries...
DIK :D
    • Re: OpenWTZ - QOS 16.01.2009 | 17:16
      CaveMan   Návštevník
      No tak ako, niesu tu dajaky maniaci v OpenWRT??
      • Re: OpenWTZ - QOS 16.01.2009 | 17:17
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        tu vsetci maniacime hladanie min v aptitude...
        • Re: OpenWTZ - QOS 17.01.2009 | 13:26
          r0x0r   Návštevník
          co ma spolocne openwrt a aptitude?
      • Re: OpenWTZ - QOS 17.01.2009 | 13:45
        WlaSaTy   Návštevník
        Co ma s poziadavkou na funkcionalitu spolocneho platforma a distribucia ak si odmyslime vykon hardware?

        Ale zverejni cennik a niekto tu pohlada ten skript ktorym sa da krasne nastavit co potrebujes. Skutocne sa tu mihol, a nie raz.