uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša

Sekcia: Ostatné 25.01.2009 | 17:41
Martin   Návštevník
Tomáš, začiatkom januára som Ti poslal dosť dlhý a podrobný článok o tvorbe animovaných "historických" pohľadníc v GIMP-e. Doteraz som nedostal žiadnu odpoveď, takže neviem, či Ti prišiel, prípadne ak prišiel, či linuxos.sk má o ten článok záujem a či ho uverejní, prípadne čo by sa na ňom malo vylepšiť a upraviť, aby sa dal použiť, alebo či ho mám ponúknuť niekomu inému.
Mohol by si sa k tomu vyjadriť? Ďakujem.
Martin
    • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 25.01.2009 | 18:05
      Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
      ja som poslal clanok minuly rok v juli a nic.. takze tak.
    • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 25.01.2009 | 18:21
      fckr   Návštevník
      Tomas to pravdepodobne ani nebude citat takze to rovno daj na Gimp forum.
      • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 25.01.2009 | 19:09
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        nemusis odpovedat za druheho...
        • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 25.01.2009 | 19:41
          WlaSaTy   Návštevník
          Ale to by sa nik nedozvedel o tom krvopotne nainstalovanom phpBB fore.
    • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 25.01.2009 | 18:40
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Ahoj,

      ospravedlnujem sa za tuto situaciu, ale ja taky clanok neevidujem, mozes mi ho prosim poslat znovu? Hned sa nan potom pozriem. Je mozne, ze skoncil v SPAMe a tie maily necitam (kedze mi chodi cez 2500 spamov denne).

      Jedine mam od teba mail s nazvom "foto k clanku" zo 4.1.09, co som doteraz netusil co je.

      Dakujem
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 25.01.2009 | 20:42
        Martin   Návštevník
        Jasné, beriem na vedomie, chcelo by to taký antispam, ktorý sa dokáže sám naučiť, čo je spam a čo nie :)
        Textovú časť som Ti práve odoslal, v texte je vyznačené, kam ktorý obrázok patrí.
        Ak uznáš za vhodné, tak túto tému zmaž, aby kvôli nedorozumeniu zbytočne nedráždila emócie.
      • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 26.01.2009 | 13:39
        Castler   Návštevník
        Zdravim,

        Ja mam podobnu otazku ako Mrtin, ja som ti poslal angl. informacne zdroje pre linux a nejak si nereagoval.
        Tiez neviem, ci nieco vylepsit, alebo moja sprava skoncila v spame. Prosim vyjadri sa.
        Spravu som poslal 8.11. 2008.
      • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 26.01.2009 | 14:09
        WlaSaTy   Návštevník
        Ahoj Tomáš,
        aj Tebe sa každá jedna pošta v HTML (hoci aj s obrázkami alebo bez nich) ktorá má príliž silné formátovanie označí automaticky ako SPAM?

        Neviem či by to u Teba pomohlo keby Ti zasielali tieto články skomprimované alebo keby ich uploadovali cez nejaký WEB interface. Ja to riešim kompresiou tar/bz2 alebo zip.
        • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 26.01.2009 | 17:59
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          ahoj,

          najlepsie mi funguje, kde jeden z nasich stalych autorov ma FTPkonto na linuxose a tam kopiruje clanky. Vzdy mi iba pride mail, ze je clanky na FTPcku. Akakolvek posta sa mi nemusi dorucit.

          Ale dik za napad, porozmyslam o tom.
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 26.01.2009 | 18:54
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            Mna zas napadlo upozornovanie cez SMS... no niekedy by mohol byt prijem takejto spravy kusok obtazujuci...
      • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 26.01.2009 | 20:25
        Avatar YellowZelo   Používateľ
        Heh, a ja som sa divil, prečo si mi neodpisoval, ked som ti posielal recenziu Blenderu...
        • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 26.01.2009 | 21:03
          Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
          vitaj v klube :-)
          • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 26.01.2009 | 21:06
            Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
            Mne je to fakt luto, ja prosto nestiham robit vsetko od spravovania servera cez programovanie az po vydavanie clankov/kontrolu obsahu atd..... Vsetko, co robim, robim vo svojom volnom case, ak sa najde osoba, ktora si mysli, ze to zvladne lepsie a ma na to viac casu - velmi rad jej moj post prenecham.
            Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
            • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 26.01.2009 | 21:13
              WlaSaTy   Návštevník
              To by chcelo tlačonovinára na brigádu, som zvedavý či sa uloví :-)
              • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 26.01.2009 | 22:35
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                vola ma niekto? :)
                • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 27.01.2009 | 11:51
                  Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
                  nie nieee.. o tebe nebola rec.,.. ty pises pre konkurenciu.. a dokonca tlacenu.. to sa neodpusta.
                  • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 27.01.2009 | 13:28
                    WlaSaTy   Návštevník
                    Ale nehaj ho. Ked vie a chce, tak nevidim dovod preco by nemohol pomoct.
                    • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 27.01.2009 | 13:40
                      Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
                      len som zartoval. ved nech to robi, ked stiha :-)
                      • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 27.01.2009 | 14:38
                        Avatar borg Fedora  Administrátor
                        ti nezamestany maju tolko casu :)
                        • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 27.01.2009 | 15:02
                          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                          tak tak :(

                          my, co nevieme ani len stupidne PHP, piseme bludy :)

                          inak prave som pisal recenziu na ubuntu cz od bibra na roote
                          • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 27.01.2009 | 15:06
                            Avatar borg Fedora  Administrátor
                            a stoja nas tolko penazi :)
                            • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 27.01.2009 | 20:12
                              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                              nahodou, nestoja ani korunu. hadaj preco :)
                              • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 27.01.2009 | 20:29
                                Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
                                lebooo.. hmmmm... lebo tvoj prinos spolocnosti je Greenie GNU/Linux? :-)
                                • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 27.01.2009 | 22:06
                                  Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                                  tak to je samozrejmost... len som myslel to s korunami... ze tu uz koruny vlastne nemame...
                                  • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 27.01.2009 | 22:18
                                    Avatar borg Fedora  Administrátor
                                    a euro nie je peniaz?
                                  • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 27.01.2009 | 22:20
                                    Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
                                    aha.. ano.. to ma nenapadlo.
                          • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 27.01.2009 | 19:44
                            Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
                            to bola recenzia? jaaaaaaaj.. no tak povedz rovno..
            • Re: uverejňovanie článkov - otázka pre Tomáša 27.01.2009 | 11:52
              Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
              ved ja chapem, ze je toho vela.. ale myslim, ze primarny problem je tu stale so spam filtrom.

              ved aspon odpisat, ze "nemam cas sa clanku venovat" by bolo slusne :-(

              ale vela stastia pri hladani zastupcu/kolegu