je mozna instalacia cd cez wine?

Sekcia: Hardware a Drivery 08.03.2009 | 22:29
deex   Návštevník
Zdravim.potreboval by som poradit.Znamy mi dal Digital media player od samsungu Q1,chcem mu tam nahadzat nejake mp3,ale bez instalacneho cd mi ho nenacita,ked ho zapojim cez usb,ma svoju pamat asi 4Gb,bez karty.Mam mandrivu 2008.1,to iste mi nebrala nokiu E51,pokial som tam nedal kartu,potom ju zobrazil ako hardware.Chcel som vytvorit particiu cez Gparted na Win a nainstalovat,ale zrejme z dovodu posahania disku,mi ju nechce vytvorit,uz mi par krat vyhodil chybu hda6 obsahuje chybny filesystem,tak som ho zakazdym musel preinstalovat,nejde opravit ani cez Bios ani cez Gparted.Tak preto sa chcem spytat,ci je mozne nainstalovat instal.cd k tomu samsungu cez wine,aby som tam mohol nahadzat nejake data,bez zbytocnej instalacie windowsu,kvoli tomu 1 programu a navyse mi to nejde.dakujem za rady.
    • Re: je mozna instalacia cd cez wine? 09.03.2009 | 00:59
      deex   Návštevník
      Uz som rozbehal instalaciu ale chcelo to win media player a IE tak som sa na to vybodol.Fuck Windows....
      • Re: je mozna instalacia cd cez wine? 11.03.2009 | 23:34
        Avatar trkota Ubuntu 10.10  Používateľ
        mozno by si to rozbehal cez windows vo virtuale
        Nachysteje uzenáče, na snídani jsem zpátky!
        • Re: je mozna instalacia cd cez wine? 12.03.2009 | 13:40
          Avatar marian25 PCLinuxOS, Minime...LINUX  Používateľ
          Presne takýto problém som riešil. Rozdiel bol v tom že ten môj známi mal Win XP. Ten úžasný prehrávač vyžadoval Window$ media player 11 no a ten zasa chcel silou mocou overovať originalitu Win...atď...

          Občas žasnem, ako niektoré spoločnosti podporujú monopol Mrkvošrotu.
          • Re: je mozna instalacia cd cez wine? 12.03.2009 | 19:11
            deex   Návštevník
            Presne tak,stiahol som wmp a chcel instalovat cez wine,a chcel overovat originalitu,co samozrejme neslo.nechapem preco tam pchali wmp,vsak to mohlo kludne ist na nejaky freesoft.Stale som to este nevyriesil,skusam najst nejaku crack verziu wmp9 aby to slo
            • Re: je mozna instalacia cd cez wine? 12.03.2009 | 21:03
              Avatar marian25 PCLinuxOS, Minime...LINUX  Používateľ
              To by teoreticky mohlo pomôcť. Nejaké určite nájdeš :-)

              Trošku som sa vo firme Samsung týmto sklamal. Kupoval som od nich tlačiareň, lebo podporovali aj MAC a LINUX a to ovládačmi rovno v balení.

              Ak chcú ale ísť týmto smerom, tak neviem.