Windows support

Sekcia: Komunita 10.03.2009 | 20:46
Avatar new Linux Mint 6  Používateľ
Ako to uz byva, ked niekto polozi googlu tu spravnu otazku najde odpoved na vsetko ja som sa este pocas pouzivania Visty dostal po niekolko dnovom trapeni do takeho bodu ze sa mi podarilo spravne polozit otazku a vtedy som sa stretol s tymto forom :D

http://www.experts-exchange.com/

Ked chces pomoc ZAPLAT!!!!!!!!!
    • Re: Windows support 10.03.2009 | 21:11
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      nechapem suvislost s linuxom a slobodnym softverom
      • Re: Windows support 10.03.2009 | 21:33
        Avatar new Linux Mint 6  Používateľ
        Sorry za zle umiestnenie... Chcel som tym len poukazat na to ako tu ludia pomozu aj pri tych najtazsich veciach a ako sa ludia okolo win prizivuju na ludoch ktory potrebuju pomoc a nevedia si rady a nechaju ich zaplatit za vsetko, nestaci ze si system kupia ale musia za vsetko platiti za kazdu hovadinu a plno ludi co trochu vie aj do hlbky to vyuzije aby si privirobil je to úbohééé.


    • Re: Windows support 10.03.2009 | 21:30
      l_barbarossa   Návštevník
      a nestaci iba nascrollovat az na uplny koniec stranky?
      • Re: Windows support 10.03.2009 | 21:31
        Avatar borg Fedora  Administrátor
        to forum je platene, uz existuje dlho
      • Re: Windows support 10.03.2009 | 21:35
        Avatar new Linux Mint 6  Používateľ
        Skus
        • Re: Windows support 11.03.2009 | 08:50
          l_barbarossa   Návštevník
          Praveze som skusil ..., ale moznoze som nezadal dostatocne specialnu otazku
          Mozno to funguje tak, ze kto chce, odpovie zadarmo a vtedy sa odpovede zobrazia pre vsetkych uzivatelov a v druhom pripade zas odpovedajuci chce za poskytnute riesenie nejaku satisfakciu a vtedy je odpoved spoplatnena - teda pristupna len pre platiacich clenov.
          Myslim, ze niecim podobnym by sme sa mohli inspirovat: hlavne zacinajuci "h4x0ri", ktori sa tu v poslednom case roja, by mohli byt dobrym zdrojom prijmov pre tento portal ... jaaaj a aki by boli radi, ze nie RTFM ...
          Na druhej strane prisli by sme tak asi o WlaSaTeho (a inych) odfajce, ktore to tu tak dobre korenia
          • Re: Windows support 11.03.2009 | 17:50
            Avatar new Linux Mint 6  Používateľ
            Pozri ja neviem ani programovat, ani kreslit v Gimpe a boze nie este v Blendery, tak isto ma nezaujima bezpecnost sieti a podobne no cas odcasu hladam odpovede na niektore veci , ktore hore s uvedenymi suvisia no mal by som moznost vyskusat google, co skoro vzdy pomoze, ale mozno by som sa musel naucit o tom strasne vela ,pochopit to a vediet pouzit, alebo by som zaplatil nejaky free trial. Ak by sa veci mali takto tak pc ani nepouzivam, kupim si pisaci stroj, ved posta funguje furt, playstation 3 a nejaky mobil s dobrym netom...... A vobec pozri sa co je z linuxu a s gnu aplikacii dnes, ked za to nikto nemusel zaplatit poviem to jednym slovom a hovori sa tomu KVALITA, tam kde su peniaze kvalita casom ubudne lebo robit nieco pre peniaze je casom stereotyp ako akakolvek ina vy45bana praca..... Odtocis si svoje a to je cele a stavas sa lenivejsim a pohodlnejsim. Nakoniec bude napriklad aj z toho fora nieco take ze si budes musiet zaplatiti dokonca nejaky program, ktory od teba bude sosat prachy....... fuj
            • Re: Windows support 12.03.2009 | 14:20
              l_barbarossa   Návštevník
              no fakt, mas divne predstavy. Akoze napr. ja si az tak zvyknem na pravidelnu vy45banu almuznu za svoje prispevky, ze casom zleniviem a zpohodlniem natolko, ze sa uz nebudem ani obtazovat niecim rozumnym prispiet? (kua, uz ma asi dost dlho platia za tie drbaniny)
              Akoze vsetci (alebo vacsina) tunajsi prispievatelia tu kontinualne prispievaju coraz trefnejsie a odbornejsie len preto, ze za svoje how-know by neprijali od nejakeho nonRTFM chachora pripevok na pivo? Pekna chu...ina.
              Si vsimni, ze blbci aj tak nedostanu odpoved na zbytocnu otazku. Kto som? Kam smerujem? Preco by prave tito nemohli podporit aspon nejako tento portal - ved inak su blbi, otravuju a vobec ... su neuzitocni. No dobre, niekedy su uzitocni - niekedy sa da na nich dobre (od-) reagovat
              Skratka, kto sa vie pytat, a ma ochotu, ochotne mu pomozu, ti ktori mozu. Ale ked je niekto priblbly ignorant a dozaduje sa svojho za kazdu cenu, tak nech prispeje v pozitivnom zmysle slova tym cim moze. Napr. financne - pre bohato rozvinutu fantaziu ignorantov toto nemoze predstavovat ziadne prekazky
              • Re: Windows support 12.03.2009 | 16:51
                Avatar new Linux Mint 6  Používateľ
                Aky si bol ty?
                • Re: Windows support 12.03.2009 | 17:57
                  l_barbarossa   Návštevník
                  hm ...

                  Nikdy som sa nepytal ako hackovat a crackovat, ale nikdy by som sa to ani neodvazil bez toho, aby som si nenastudoval elementarne veci ohladom fungovania OS, jeho zakladnych programov, siete a pod. Take otazky uz boli milionkrat polozene a velakrat zodpovedane, existuje google, youtube, wikipedia ak spomeniem len tie mainstreamove zdroje informacii
                  Navyse, ak tu nejeden dostane jasnu odpoved, ze navod na pouzitie aj s prikladmi ma v dokumentacii k programu ...

                  Navyse, zo sposobu akym je otazka polozena, sa da velakrat uplne jasne odlisit, ci clovek nevie nieco kvoli nevedomosti, zaslepenosti, zivotnej smole alebo ci to je kvoli vypestovanej blbosti, ci ten clovek vyvinul snahu zistit odpoved sam, alebo caka na odpoved "na tuto stlac ten zeleny gombik"

                  Neviem, je tu na fore sekcia otazky novacikov, treba si cosi nastudovat o netikete a mat trochu snahy riesit svoje problemy sam, specialne v pripade ked sa vyriesenim svojho problemu chystam sposobit problemy niekomu inemu

                  inak neviem, ci ta len zaujima diskusia na tuto temu, alebo sa ta dotkla moja odpoved... stale sa vsak tvarim, ze prva moznost je ta, kvoli ktorej mi odpovedas
                  • Re: Windows support 12.03.2009 | 19:57
                    Avatar new Linux Mint 6  Používateľ
                    nie nedotkla a nebavi, ja si poradim aj s googlom a ked nie tak co uz, len si nemyslim ze platene linux fora su nejak dobry napad co sa tyka filozofie gnu a inac ako bolo vyssie uvedene takt tento prispevok nema nic s linuxom a freekomunitou.....
    • Re: Windows support 11.03.2009 | 03:13
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Forum je sice platene, ale odpovede su tam naozaj kvalitne, podla mna sa to za tych par euro oplati, ak clovek naozaj rychlo potrebuje najst dobre odpovede.
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
    • Re: Windows support 11.03.2009 | 13:31
      Avatar mufty Mandriva  Používateľ
      no, myslel som ze to je vseobecna znamost, ze http://www.experts-exchange.com/ ma povoleny pristup k odpovediam aj pre searchboty - predpokladam, ze je to umysel.
      ergo (pre Konqueror) Nastroje/zmenit indent. prehliadaca/Iny/Googlebot :)
      enjoy!
      • Re: Windows support 11.03.2009 | 17:38
        Avatar new Linux Mint 6  Používateľ
        lol :D dobre vediet. A inac za tych par eur radsej dam donate nejaky fajn projekt ved uz raz som zaplatil tak nech tam ide vsetko zmenit a opravit bez akejkolvek ujmy na strate dat. Windows rulez suck...