linux os

Sekcia: Komunita 21.03.2009 | 11:37
Avatar martin jurek xubuntu  Používateľ
ahojte chodia mi z linuxos.sk maily z fora, neviete ako to mam vypnut. zmenil som si mail v profiel a nepomohlo.

dik
    • Re: linux os 21.03.2009 | 11:41
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      zrus sledovanie vlakien, z ktorych ti chodia maily. kliknes na take oko tusim
    • Re: linux os 21.03.2009 | 18:09
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      mozes hodit na pastebin nejaky z tych mailov?
    • Re: linux os 21.03.2009 | 18:28
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      Ahoj.
      V Tvojom profile pre orthoo nemáš predsa žiadny mail, tak nie zmenil ale si ho vymazal. ;-)

      Čo sa týka tých mailov, čo Ti chodia na Tvoju email, sú to len upozornenia, že je nový príspevok na Tvoju reakciu na linuxos.sk

      alebo

      je to nejaký nezmyselný SPAM

      alebo niečo iné ??
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • Re: linux os 21.03.2009 | 19:58
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        preco mne z linuxos ziadne nechodia?

        asi ma nikto nema rad :(
        • Re: linux os 21.03.2009 | 23:30
          Avatar martin jurek xubuntu  Používateľ
          no chodia mi vsetky prispevky co su v tomto fore a to nechci aby ti to chodilo pred endavnom som tam mazal asi 1700 mailov, kvoli tomu som si zariadil novy mail ako nechapem preco to chodi. mal som si zmazal z profilu a nic z toho. hhh
        • Re: linux os 21.03.2009 | 23:41
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          tak si zapni sledovanie vlakna
          • Re: linux os 22.03.2009 | 12:46
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            aha uz chapem...

            mne staci ked si dam priamo linuxos a tam sa mi zobrazia temy s hviezdickou...to je urobene dobre.

            a potom cez medzernik sa domedzernikujem ku novym spravam aj v dlhych diskusiach
          • Re: linux os 22.03.2009 | 13:35
            Avatar martin jurek xubuntu  Používateľ
            neviem presne co si tym myslel ze sledovanie vlakna.
    • Re: linux os 22.03.2009 | 13:01
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Vies mi prosim na moj mail napisat do akeho emailu ti chodia? Vzhladom na to, ze v profile mas neexistujucu adresu.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: linux os 22.03.2009 | 13:33
        Avatar martin jurek xubuntu  Používateľ
        chodia na orthoo@centrum.sk

        toto bol povodny mail co som mal v profile
        • Re: linux os 22.03.2009 | 13:50
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          tak tomu nerozumiem, pretoze za posledne 4 dni neodisla a ani nebola prijata ziadna sprava (mail) z/od tej adresy
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: linux os 23.03.2009 | 11:27
            Avatar martin jurek xubuntu  Používateľ
            no takze dneska dalsie a dalsie spamy, ma tu niekto este niekto napad ako sa toho da zbavit
            • Re: linux os 25.03.2009 | 19:18
              Avatar martin jurek xubuntu  Používateľ
              ok dakujem za pomoc v rieseni mojho problemu so spamom prichadzajucim od linux.os. riesenie je jednoduche vykaslat sa na mail a posla vsetkym co poznam novu mailovu adresu.
              • Re: linux os 25.03.2009 | 19:55
                Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
                Lol, alebo pouzit spam list a zablokovat emaily z urcitych adries :D
                There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
                • Re: linux os 27.03.2009 | 14:55
                  Avatar martin jurek xubuntu  Používateľ
                  lol myslis ze som neskusal?
              • Re: linux os 25.03.2009 | 20:30
                Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
                Riešenie je veľmi, veľmi jednoduché, napísať na help@centrum.sk žiadosť o zjednanie nápravy.
                :-)
                G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                • Pomoc ... 27.03.2009 | 17:59
                  Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
                  Oprava.
                  Fuck, tak toto NIE je riešenie, pretože centrum.sk (help centrum) je mierne vyšinuté a MS_positive. Už aby prišla Matka Všetkých Vojen !!
                  G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
              • Re: linux os 25.03.2009 | 22:19
                Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                orthoo, z LinuxOS.sk SMTP serveru tie maily neodchadzaju, aj ti s tym ozaj neviem pomoct, je mi luto
                Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
                • Re: linux os 27.03.2009 | 18:43
                  Avatar martin jurek xubuntu  Používateľ
                  ok aj tak dik vsetkym za snahu.