Download

Sekcia: Ostatné 30.03.2009 | 21:15
Avatar lumen   Používateľ
mam jednu prosbu, kto by mi stiahol a napalil 5DVD Debian 5.0 a poslal na cene sa dohodneme. dik PS: mam pomalu linku. sir_lumen@hotmail.com
    • Re: Download 30.03.2009 | 22:33
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      5xDVD ? Naco? Pokial dobre viem, jedno je instalacne s velkou kopou softu a s prostredim na vyber atd, a tie dalsie 4 obsahuju soft, ktory uz aj tak nieje aktualny, v repozitaroch bude urcite novsi. Aj s pomalou linkou ten update systemu raz tyzdenne musis vydrzat. A to 1xDVD si uz pories od niekoho z tvojho okolia, neverim ze ti kamarat nenapali jedno dvd legalneho softwareu.
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: Download 30.03.2009 | 23:00
        kipikasa   Návštevník
        debian a update? hehehe
        • Re: Download 30.03.2009 | 23:07
          Avatar b13dr0nk4 Debian Sid / Mandriva 2009.1  Používateľ
          ?

          toto by ma zaujimalo, kedze debian som mal
          http://www.debian-linux.cz - serverík v zrozumiteľnej reči pre "Debianistov"
        • Re: Download 30.03.2009 | 23:40
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          Aj mna, o com hovoris? Debian lenny som si na mojom nebohom notebooku updatoval cca kazde tri dni a vzdy som mal nieco nove, co bolo nove. Neviem co riesis.
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
          • Re: Download 01.04.2009 | 02:03
            kipikasa   Návštevník
            pretoze jedine updatey v debiane su bezpecnostne updatey...
    • Re: Download 31.03.2009 | 03:44
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      ja Ti to rad napalim...

      inak s tymi DVD je to tak, ze je tam vsetko okrem neslobodneho obsahu - ktory treba stahovat z internetu :)

      riesenia:

      1) vybrat si distribuciu urcenu na pracu bez internetu. osobne by som pouzil greenie alebo ubuntu s DVD plnym softveru, ktory sa da u mna tak stiahnut, ako aj objednat...
      • Re: Download 31.03.2009 | 21:00
        Avatar Pesan Ubuntu  Používateľ
        Ten neslobodny soft už na tej pomalej linke nejak naťahá. Jemu ide hlavne o tú inštaláciu. Inak repository na ten neslobodný soft sú tu. Pridáš do /etc/apt/sources.list ale to tu už hádam každý vie :-)