Tricka Rozmery

Sekcia: Komunita 15.04.2009 | 00:20
LuthorLex   Návštevník
Prosim niekto kto si objednal tie tricka z e-shopu mozte mi napisat ake ma rozmery M a L?lebo doma mam tricka aj M aj L a niektore L su mensie jak M takze je to tazko s tym a nechcem objednat male ani velke...
prosim aj sirku aj dlzku
    • Re: Tricka Rozmery 15.04.2009 | 17:50
      LuthorLex   Návštevník
      to sa tu fakt nenajde nikto kto by mi napisal tie rozmery? je to smutne :(
      • Re: Tricka Rozmery 15.04.2009 | 17:52
        Avatar borg Fedora  Administrátor
        na rozmery sa nespoliehaj. co tricko rovnakej velkosti, to ine rozmery (aj od rovnakeho vyrobcu).
        • Re: Tricka Rozmery 15.04.2009 | 18:09
          LuthorLex   Návštevník
          veed preto chcem vediet dlzku a sirku v cm aby som vedel chapes?
          • Re: Tricka Rozmery 15.04.2009 | 18:16
            Avatar borg Fedora  Administrátor
            ale aj u vyrobcu sa mozu lisit rozmery cca o par cm. pozri si doma ake velke tricka ti prevladaju a podla toho si objednaj
            • Re: Tricka Rozmery 15.04.2009 | 19:54
              LL   Návštevník
              ved ja chcem len priblizne rozmery Lka a Mka zeby som vedel ci to neni velmi male alebo velkee chapes?mam doma aj Mka aj Lka a niektore Lka su este mensie jak M tak preto chcem vediet
              • Re: Tricka Rozmery 15.04.2009 | 20:00
                Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                prepac, mam aktualne o cca 2 tyzdne maturity, tak mi daj prosim aspon 36 hodin na odpoved. vdaka

                rozmery:
                M:
                vyska: 65cm
                sirka: 50cm

                L:
                vyska: 65cm
                sirka: 55cm
                Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
                • Re: Tricka Rozmery 15.04.2009 | 20:03
                  Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                  pre istotu prikladam obrazok, kde boli merane rozmery: http://www.linuxos.sk/media/rozmery.png
                  Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
                  • Re: Tricka Rozmery 15.04.2009 | 20:08
                    LuthorLex   Návštevník
                    dakujem