Draytek Vigor 2600Ge - Pravidla filtrovania

Sekcia: Konfigurácia 03.08.2005 | 16:39
falco   Návštevník
Prosim poradte: Je siet. Zo siete musim povolit do Vigora len 7 IP adries, ostatne musim zablokovat. -> v 1 skupine filtrov sa da nastavit max. 7 pravidiel - max. 7 IP adries. Akurat to sedi, lenze ja musim este do prveho pravidla dat blokovat ostatnych => mozem dat maximalne 6 pravidiel-filtrov = len 6 Ipciek. => ze ta posledna kde mam linux, mi tam uz nevojde, a tak ju musim dat do inej skupiny. Problem je v tom ze i ked to pravidlo nastavim tak isto ako vsetky tie ostane, tak v tej druhej skupine mi to nejde. Ked to ale prehodim do tej prvej tam to ide v pohode. Vsetko je nastavene tak isto, akurat ze IP linuxu je v inej skupine. Za radu vopred dik.
    • Re: Draytek Vigor 2600Ge - Pravidla filtrovania 02.08.2005 | 15:07
      Wili   Návštevník
      Vo vigore je tzv naviazovanie pravidiel na seba - cize v prvej skupine viete povedat aby pokracoval v druhej, v druhej aby pokracoval v tretej atd ...
      • Re: Re: Draytek Vigor 2600Ge - Pravidla filtrovani 03.08.2005 | 00:09
        falco   Návštevník
        a ako to tam nastavim? co mam presne urobit?
        • Re: Re: Re: Draytek Vigor 2600Ge - Pravidla filtro 03.08.2005 | 16:39
          Wili   Návštevník
          Stiahni si ftp://ftp.attel.sk/draytek/v2600Ge/manual/uzivatelska256.zip je to tam pekne popisane v odseku 3.9.3 je obrazok kde dole mas polozku : Nasledujúca skupina filtrov - takto si vies naviazat jednu skupinu na dalsiu atd. Potom dostanes 12 skupin po 7 pravidiel t.j. 84 pravidiel mozes mat max.